5-HTP, (Kurkraft), 100 mg, 180 kapslit, 6 kuu jagu

50.00

3 laos

5-HTP toidulisand (5-Hydroxytryptophan) on looduslik antidepressant, mis on saadud Aafrika taime Griffonia (Griffonia simplicifolia) seemneekstraktist. Depressioon on enamat kui lihtsalt halb tuju – tegemist on masendava haigusega, mis mõjutab inimese elu psüühiliselt, vaimselt ja emotsionaalselt.

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos piisava koguse vedelikuga.

Toodetud Saksamaal

Koostis: griffonia simplicifolia ekstrakt (95% 5-hüdroksütrüptofaan), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest).

Kapslid sisaldavad 102 mg parima kvaliteediklassi puhast Griffonia seemne ekstrakti, mis annab 100 mg 5-HTP kapsli kohta.

Mis on 5-HTP? Keha poolt toodetud aminohape 5-HTP on serotoniini eelkäija, mis aitab kaasa heaolule ja õnnetundele, ja MELATONIINI, mis on võtmetähtsusega une-ärkveloleku tsükli reguleerimisel.

Miks rikastada 5HTP-d B6-vitamiiniga? Need alternatiivsed stressi ja ärevuse leevendamise kapslid sisaldavad ka 100% NRV annust puhast B6-vitamiini( aitab imendumist parandada), mis on oluline toitaine, mis aitab säilitada normaalset psühholoogilist funktsiooni, närvisüsteemi ja immuunsüsteemi.

5-HTP on praktikas kasutust leidnud juba ligi 50 aastat. Tal on stressi leevendav toime, mistõttu kasutatakse teda profülaktilise vahendina depressiooni ennetamiseks ja leevendamiseks.
5-hüdroksütrüptofaani meie organism ise ei tooda, selle defitsiidi puhul suureneb söögiisu, et täiendada organismi vajalike ühenditega. 5-HTP tarvitamine lahendab antud probleemi, vähendab söögiisu ning aitab langetada seeläbi kaalu.

  • Lisaaineteta – Kurkraft 5-HTP kapslid on vegan, laktoosi-, gluteeni-, želatiini- ja geenitehnoloogiavaba (GM-vaba), kahjulike lisaainete, nagu magneesiumstearaat (rasvhapete magneesiumsoolad) ega täiteaineteta, pestitsiidide ja raskete aineteta. metallide ja mikrobioloogiliselt laitmatu.

Kasulikkus:

✔parandab une kvaliteeti ja normaliseerib isusid
✔depressioon
✔ärevus
✔migreen ja pingepeavalud
✔liigsöömisest tingitud rasvumine
✔menstruatsioonieelsed sümptomid ja menstruatsioonieelne meeleoluhäire
✔tähelepanuhäired
✔parandab meeleolu ja leevendab stressi
✔saab aidata bipolaarse haire puhul
✔kasulik ajule ja närvisüsteemile
✔aitab kaasa vaimsele ja emotsionaalsele heaolule

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top