A VITAMIIN, 10000 IU/3000 μg retinool, 365 tabletti, 12 kuu jagu

46.00

1 laos

A vitamiin aitab kaasa normaalsele nägemisele, nahale ja immuunsüsttemile

 

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 tablett päevas koos klaasi veega, eelistatavalt koos toiduga

Toodetud Suurbritannias   (WeightWorld)

Koostis: A-vitamiin (retinüülatsetaadina), täiteained: kaltsiumfosfaat, atsetüülitud diamidoonadipaat, talk, sideained:  ränidioksiid, glasuuriaine: polüvinüülalkohol, raudoksiid

100% vegan, ei sisalda  lõhna- ja maitseaineid, värvaineid, stabilisaatoreid, želatiini, laktoosi-, gluteeni- ja säilitusaineteta allergeenivaba

A-vitamiini puudus põhjustab hämaras nägemise halvenemist, nahk jalasäärtel ja kätel muutub karedaks, kestendavaks ja karvanääpsude sarvestumise tõttu krobeliseks. Ka küüned võivad olla kuivad ja tuhmid. Sageli võib täheldada konjunktiviite, mille põhjuseks on silma sarvkesta kuivus. Laste puhul võib esineda kõhnumist ja kasvu pidurdumist.

A-vitamiin kui tõhus toidulisand – kuna vitamiinid on üldiselt iga keha jaoks olulised toitained, toimivad tõhusa toidulisandina kogu kehale. Iga A-vitamiini tablett sisaldab teie vajaduste rahuldamiseks 10 000 RÜ (3000 μg) A-vitamiini retinüülatsetaadi kujul.

  • Immuunsüsteemile, nahale ja nägemisele – EFSA andmetel aitab A-vitamiin kaasa normaalse naha, nägemise ja limaskestade säilimisele. Samuti aitab see kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja raua ainevahetusele ning mängib olulist rolli rakkude spetsialiseerumisprotsessis, et soodustada rakkude diferentseerumist. Retinol A-vitamiini tabletid sisaldavad igapäevaseks eluks vajalikke silmavitamiine.

A-vitamiin on juuste jaoks ilmselt kõige tähtsam vitamiin. Selle puuduse korral hakkab nahk kestendama, kootub ja muutub ärritunuks ning juuksed murduvad kergesti. A-vitamiini vajalik sisaldus organismis annab juustele sära ja elastsuse ning kaitseb juukseid UV-kiirte kahjuliku mõju eest.
Naha tervis on otseselt seotud toidust saadud A-vitamiini hulgaga, kuigi A-vitamiini seostatakse ka silmade tervise ja parema nägemisega.
A-vitamiin toimib antioksüdandina neutraliseerides vabu radikaale ja sel moel aidates vältida kortsude tekkimist. Teiseks on A-vitamiin väga oluline naharakkude arengus ja kudede moodustamisel.

Beetakaroteen on eelühend, millest organism toodab vastavalt vajadusele A-vitamiini.

A-vitamiini on vaja:

✔nägemisprotsessiks
✔paljude organismi rakkude kasvuks ja arenguks
✔limaskestade normaalseks arenguks (siit tuleneb tema oluline kaitse infektsioonide vastu)
✔antioksüdantseks regulatsiooniks
✔organismi viljastusvõime tagamiseks

Kasulikkus:

✔A-vitamiinil on funktsioon rakkude spetsialiseerumisel.
✔A-vitamiin aitab säilitada normaalset nahka, nägemist ja limaskesti.
✔A-vitamiin aitab kaasa normaalsele raua ainevahetusele.
✔A-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top