AMINOHAPPED, 180 tabletti, 2-3 kuu jagu

48.00

2 laos

Aminohapped moodustavad meie keha massist 15–20 %, olles vee järel teisel kohal. Seega on meie keha lihaste ja organite põhikoostisosaks aminohapped ning need on vajalikud terve keha jaoks. Tegelikult polegi inimese organismis funktsioone, mida aminohapped ei mõjutaks.

 

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: vajadusel kuni 4 tabletti koos veega toidukorra ajal

Toodetud Saksamaal  (itsme.now)

Koostis:  asendamatud aminohapped taimsetest allikatest

LEUTSIIN, FENÜÜLALANIIN, VALIIN, ISOLEUTSIIN, LÜSIIN, TREONIIN, METIONIIN, TRÜPTOFAAN

Aminohappeid saadakse toidust valkudena. Seedimisprotsessi tulemusena lagundatakse valgud aminohapeteks ja transporditakse vereringega laiali. Sealt kasutab organism aminohappeid vastavat vajadusele erinevate valkude, ensüümide ja hormoonide tootmiseks. Kui toidust ei saada kätte piisavas koguses aminohappeid, siis organismi uuenemise protsess muutub aeglasemaks ja see võib kaasa tuua erinevaid tervisega seotud probleeme (nõrk immuunsüsteem, probleemne nahk jne).
Aminohapped on elulise tähtsusega kõigis keha funktsioonides nagu seedimine, maksa toimimine või haavade paranemine. Need toidavad nahka, sidekudesid, siseorganeid, näärmeid, juukseid ja küüsi. Lisaks on nad oluliseks energiaallikaks ning rasva ja süsivesikuid tootev toitaine.

Asendamatuteks aminohapeteks on:

Trüptofaan – tähtis roll aidata kaasa une rütmi kontrolliva hormooni (melatoniini) tekkele;
Valiin – on lihaste energia allikaks ja see toetab tugevalt raku ainevahetust;
Fenüülananiin – osaleb insuliini tootmises, melaniini sünteesis ning maksa, neerude, kilpnäärme ja kesknärvisüsteemi stabiliseerilisel;
Metioniin – selle madal tase võib põhjustada depressiooni või selle süvenemist, allergiaid ja suurendada mürkide kogust organismis. See osaleb valkude sünteesis ja kudede kasvus;
Lüsiin – oluline lihaste kasvamiseks, nahkkoe paranemiseks ning hormoonide, ensüümide ja antikehade tootmiseks. See tagab kaltsiumi parema imendumise, kollageeni tootmise ning kontrollib veres rasvasisaldust;
Treoniin – täidab bioloogilisi funktsioone ning aitab säilitada head tuju ja tervist;
Leutsiin – toetab luude, naha ja lihaste taastumist ning võib parandada valgu imendumist;
Isoleutsiin – aminohape, mida vajatakse hemoglobiini tootmises ja see toetab taastumist;
Histidiin – osaleb punaste ja valgete vereliblede moodustamisel ja aitab säilitada müeliini ümbriseid, mis kaitsevad närvirakke.

✔8 asendamatut aminohapet ekstraheeritakse kaunviljadest ja on 100% vegan. Keha ei saa toota asendamatuid aminohappeid. Eriti sportimise ajal on  L-Amino Basixi kapslid asendamatud.

✔Väga hea biosaadavus – puhas taimne aminovalk lihaste, organite, naha, luude ja ensüümide ehitusmaterjalina – Saksa esmaklassiline kvaliteet.

✔Vegan lahendus-täiuslik aminohapete profiil tugevuse, jõudluse ja taastumise tagamiseks. Optimaalne varu kõigi 8 asendamatu aminohappega. Toetab lihaste kasvu, rasva kadu, vähendab iha. Kasutada ravina või püsivalt sobilik veganitele ja taimetoitlastele.

✔Ülim võimendusefekt! Teie keha toodab 20 erinevat aminohapet. Kaksteist neist ise, puuduvad kaheksa aminohapet peavad imenduma toiduga – siin saab meie aminoelusüsteem sind suurepäraselt toetada. Sest süsteem koosneb L-Amino Basixist, mis sisaldab juba kõiki kaheksat puuduvat aminohapet. See toetab kõigi aminolifesystemi toodete tõhusust ja toimib täiendava aktivaatorina.

L-Amino Basix aitab teil iga päev moodustada piisavalt kehavalku ja toob seeläbi toitained paremini ja kiiremini teie rakkudesse. Samuti toetab see teie lihaste valkude sünteesi (vastupidavus, jõud, sobivus).
L-Amino Basix koosneb kaheksast asendamatust aminohappest, mida keha vajab valkude moodustamiseks. Need on seotud kõigi keha oluliste funktsioonidega. Kaunviljad loovad aluse kõrgeima kvaliteediga farmatseutilise kvaliteediga aminohapetele.
L-Amino Basix pakub teile täiuslikku aminohappeprofiili tugevuse, jõudluse ja taastumise tagamiseks. Tarbimine on soovitatav ravina või püsivalt. Tunne end igapäevaelus vormis ja tasakaalus.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top