ASTRAGALUS e.Kilejas hundihammas, 2000 mg, 120 kapslit, 2 kuu jagu

40.00

3 laos

Astragalus e. kilejas hundihammas  on traditsioonilises Hiina meditsiinis olnud kasutusel aasta­tuhandeid – peamiselt immuunsüsteemi toeks. Nii eraldiseisvana kui kombinatsioonis teiste ravimtaimedega on sellel taimel lisaks immuunsüsteemile potentsiaalselt kasulik mõju ka südamele ja maksale.Rahva­meditsiinis kasutatakse seda külmetuste ja ülemiste hingamis­teede haiguste raviks. On leitud, et hundihammas aitab taastada keskkonna toksilisusest ja stressist halvenenud immuunsüsteemi tööd. Teadusuuringutega on tõestatud mõningane mõju kemoteraapia kõrvalnähtude leevendamisel, ka võib leida hundihambast abi diabeedi korral.

-500 mg 1 kapsli kohta

-2000 mg 4 kapsli kohta (maksimaalne annus)

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2-4 kapslit päevas

Toodetud Saksamaal  (Holi Natural®)

Koostis: Astragaluse ekstrakt 10: 1 (Astragalus membranaceus, sisaldab 30% polüsahhariide, 10% saponiine), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest)

✔ Ilma lisanditeta – Holi looduslikud Astragaluse ekstrakti kapslid on vegan-, laktoosi-, gluteeni-, želatiini- ja geenitehnoloogiavabad (GMO -vabad), ilma lisanditeta, nagu magneesiumstearaat (rasvhapete magneesiumisoolad) või täiteained, pestitsiidideta samuti raskemetallid ja mikrobioloogiliselt veatud.
✔ Parima kvaliteediga esmaklassiline Astragaluse ekstrakt 500 mg kapsli kohta Astragalus 10: 1 kõrgeima kvaliteediklassi ekstraktiga (30% polüsahhariid, 10% saponiinid) kapsli kohta

Seda taime võib kohata Taga-Baikali Lõuna-Idas, Daurias ja Burjaatias. Taim on tuntud ja kasutusel paljude maade rahvameditsiinis: tiibeti, hiina, mongoli, korea ja siberi.
Hundihammas ehk Astragalus on pika jõulise juurega taim, mida Hiina ravikunstis kasutatakse ravimina. Hundihammas on organismi vastupanuvõime tugevdaja, antiviiruseline, antibakteriaalne, uriini väljutav, aktiveerib kopsude, mao ja maksa tegevust, kaitseb südant. Hundihammast on tihti kasutatud B hepatiidi ning maksahaiguste ravimisel.
Astragaluse ekstraktil võib olla potentsiaalset kasu tervisele ja see võib aidata vähendada teatud kemoteraapiast tingitud kõrvaltoimeid, nagu iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, luuüdi supressioon, parandada inimeste elukvaliteeti. Kaugelearenenud vähihaiged; parandada vähiga seotud väsimust ja anoreksiat ning sünergiseerida teatud kemoteraapiatega ja parandada nende terapeutilist efektiivsust, eriti mitteväikerakk-kopsuvähi korral.
Kõik astragalusele omased raviomadused määravad peamiselt selle keemiline koostis, selles sisalduv tohutu hulk kasulikke ja toitaineid.
Lisaks peetakse seda imelist ürti võimsaks looduslikuks antidepressandiks ja rõhuregulaatoriks. Arvukad kliinilised uuringud on kinnitanud, et astragalus on ravimtaim, millel on diureetiline ja rahustav toime. Astragalusel pole kõrvaltoimeid ja vastunäidustusi.

*Tõhus varase borrelioosi puhul: tõstab organismi vastupanuvõimet kuna suurendab valgete vereliblede hulka. Hundihammast võivad kasutada aastaringselt need, kes elavad piirkonnas, kus on palju puuke, et tõsta organismi vastupanuvõimet võimaliku puuguhammustuse ning borrelibakteriga kokkupuutumise puhul. Hundihambal on omadus koguda endasse seleeni. See on üks tähtsamatest vereloome protsesside elementidest elusolenditele….

*Rahvameditsiinis kasutatakse teda ka külmetuste ja ülemiste hingamisteede ja nohu haiguste raviks. On leitud, et ta aitab taastada keskkonna toksilisusest ja stressist halvenenud immuunsüsteemi tööd. Eriti kasulikuks peetakse seda taime kroonilise immuunpuudulikkusega inimeste puhul ning pärast suurte koguste antibiootikumide tarvitamist.

Hundihammast kasutatakse järgnevate haiguste puhul:

*Leevendab pingeid ja kaitseb keha füüsiliste, vaimsete ja emotsionaalsete pingete korral.
*Tõstab organismi vastupanuvõimet – viiruste, erinevate põletikuliste protsesside, vähi ja diabeedi korral.
*Sisaldab suures koguses antioksüdante, mis kaitseb rakke vabade radikaalide eest–toetab immuunsüsteemi.
*On antibakteriaalse ja põletikuvastase toimega.
*Alandab vererõhku.
*Kaitseb maksa.
*Toetab neerude ja põrna talitust.
*Impotentsuse puhul.
*Toidab ja ravib nahka.
* kopsupõletik
* vereloome süsteemi haigused
* südame veresoonkonna ja hüpertoonia haigused
*suhkruhaigus ja ateroskleroos
* mao- ja soolte-, aga samuti maksahaigused
* pahaloomulised kasvajad
* trihhomonoos
*neeruhaigused
*alandab veresuhkru taset

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top