BACHI LILLE ESSENTS, 20 ml

40.00

1 laos

Bachi lille essents põhieesmärk on stimuleerida elujõudu ja ühtlustada psüühilist elu. Kasutatakse hirmude (eksamid, töö, hambaarst) korral

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 tilka päevas või vastavalt vajadusele

Toodetud Suurbritannias  (Nelsons)

Koostis: Glütseriin, vesi, veepõhised taimeekstraktid Harilik kuldkann (helianthemum numularium), Elulõngad vitalba (clematis vitalba), Juveelihein ( impatiens glandulifera), Kirss ploomi( prunus cerasifera), Petlemma aedtäht (ornithogalum umbellatum).

Alkoholivabad Bach Original Rescue tilgad (pakendi suurus: 20 ml) põhinevad viiel originaalsel Bachi lilleessentsil ja annavad teile sisemist jõudu ja rahu igapäevaelus. Seda seetõttu, et Bach Original Rescue alkoholivabad tilgad aitavad teil emotsionaalsete väljakutsetega toime tulla ja muudavad need teie jaoks lihtsamaks, eriti hädaolukordades.

Bachi lilled, on lilleessentsid, mida avastas arst Edward Bach, härra terviseekspert, bakterioloog, arst ja patoloog. See mees paistis silma oma suure intuitsiooni ja innukusega loodusliku ravimeetodi avastamiseks.

Lilleessentside põhieesmärk on stimuleerida elujõudu ja ühtlustada psüühilist elu, toimides emotsionaalsete seisundite järgi.

Bachi lillede üks omadusi on see, et neil pole kõrvaltoimeid ega vastunäidustusi, nii et neid saab tarbida ilma probleemideta ja igaüks sõltumata vanusest.

Erinevalt tavameditsiinist, millega farmaatsiaettevõtted töötavad, uurib alternatiivmeditsiin haiguse käivitanud tegurit ja püüab seda selle päritolust leevendada ning teeb seda läbi looduslikud tooted ja kõigile käeulatuses.

Lilleessentsidest on saanud populaarne alternatiivne ravi emotsionaalseks tervendamiseks.

Lilleessentsid töötavad põhimõtteliselt negatiivsete meeleseisundite tasakaalustamisel. Kui teil on emotsioon nagu viha, pahameel, ebakindlus või hirm, võite oma kehas tunda ebamugavat tunnet. Näiteks võib viha põhjustada teie südame võidusõidu, depressioon võib põhjustada väsimust, enesekindluse puudumine võib põhjustada häbelikkust, hirm võib teid tagasi hoida. Bach leidis, et need negatiivsed emotsionaalsed seisundid purustasid immuunsüsteemi ja jätsid keha haiguste suhtes haavatavaks.

Millal saate dr Bachi päästetilkadest kasu?

✔teil on obsessiiv ja tugev ärevus
✔pärast skandaali, mis raputas teid tohutult
✔kui olete kogenud psühholoogilist ja füüsilist šokki
✔teadvusekaotuse korral
✔teil on stress, mida põhjustavad ettenägematud finantsprobleemid
✔te paanitsete pärast infarkti
✔pärast halbade uudiste kuulmist
✔kui töötate pingelises õhkkonnas
✔enne hambaarsti külastamist
✔enne või pärast operatsiooni
✔kui peate tegema olulise eksami

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top