C VITAMIIN Camu Camuga, 500 mg, 120 kapslit, 4 kuu jagu

42.00

1 laos

C VITAMIIN Camu Camuga

Camu Camu (Myrciaria dubia) viljal on antioksüdatiivsed omadused sisaldades märkimisväärsel hulgal tsinki ja C-vitamiini, mis teeb sellest tõelise supertoidu. C-vitamiin tugevdab immuunsüsteemi ning sel on põletikuvastased omadused. Traditsiooniliselt on seda kasutatud stressi ja ärevuse perioodidel vaimse selguse saavutamiseks.

Iga kapsel sisaldab 250 mg puhast looduslikku C-vitamiini kapsli kohta.

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga ja rohke vedelikuga.

Toodetud Saksamaal  (Naurum®)

Koostis: Camu camu puuviljaekstrakt, taimne kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos

Ei sisalda soovimatuid lisaaineid ja 100% vegan
Ei sisalda täiteaineid ega muid lisaaineid, nagu (lõhna- ja maitseained, värvained, stabilisaatorid jne). Lisaks on see preparaat laktoosivaba, gluteenivaba, želatiinivaba ega sisalda geneetiliselt muundatud koostisosi (GMO-vaba).

CAMU CAMU – SUPERTOIT. Tõeline C-vitamiini pomm.

Üks purk sisaldab 120 kapslit 250 mg loodusliku C-vitamiini kapsli kohta ja säilib neljaks kuuks. Camu Camu sisaldab C-vitamiini, vitamiini B1, vitamiini B2, vitamiini B3 (niatsiin) ja beetakaroteeni (provitamiin A). Lisaks on Camu Camu ekstraktis suur mineraalainete osakaal. Lisaks kaltsium, raud ja kaalium. Naurum Camu Camu ekstraktil on eriti kõrge biosaadavus.

Lõuna-Ameerikast pärit CAMU CAMU mari sisaldab rohkem C-vitamiini kui ükski teine taim – 2800 mg. C-vitamiini 100 grammi viljaliha kohta. Camu Camu peetakse oluliselt tõhusamaks kui kaubanduslikult toodetud C-vitamiini tabletid. Võrreldes apelsiniga sisaldab Camu Camu mari 50 korda rohkem C-vitamiini, kümme korda rohkem rauda, kaks korda rohkem vitamiini B2 ja kolm korda rohkem niatsiini (vitamiin B3). Samuti sisaldab mari rikkalikult kaaliumi, kaltsiumi, fosforit, beetakaroteeni ja aminohappeid.

Camu camu on C-vitamiini rikas supertoit, mis on oluline kauni naha ja hästi toimiva immuunsüsteemi jaoks. Erinevad uuringud on näidanud, et C-vitamiini toidulisandina tarbimine vähendas külmetushaiguste esinemissagedust kuni 91 protsenti.

C-vitamiin
peletab haigused eemale. Üks tähtsamaid vitamiine, mis suurendab organismi vastupanuvõimet, on C-vitamiin. Suures koguses aitab see hetkega väsimuse vastu ning pikas plaanis kaitseb keha vabade radikaalide rünnaku eest. Lisaks parandab ja säilitab naha ja veresoonte elastsust ning on tähtis mitmete keha biokeemiliste reaktsioonide toimimiseks, aju normaalseks funktsioneerimiseks,vere kolesteroolisisalduse normaliseerimiseks ja raua paremaks omandamiseks.

Vitamiin C osaleb:

✔kollageeni moodustamisel (veresoonte, luude, kõhrede, igemete, naha ja hammaste normaalseks funktsioneerimiseks)
✔ normaalse ainevahetuse tegevuses ning sellest tulenevas normaalse energia tagamises (väsimuse vastu)
✔ närvisüsteemi ning psüühika normaalses funktsioneerimises
✔ immuunsüsteemi normaalses funktsioneerimises ning rakkude kaitsmisel oksüdatiivse stressi eest
✔ väsimuse ja kurnatuse vähendamises ning parandab raua imendumist

C-vitamiini puudus tekitab väsimust, sageli esineb infektsioonhaigusi, isutust ja aneemiat. Inimese keha C-vitamiini ei tooda, seega on tarvis seda saada toidust ja viiruste perioodil ka looduslikest toidulisanditest.

Camu-camu (Myrciaria dubia) ekstrakti funktsioon

1. C-vitamiin – rohkem kui mis tahes muu toit
2. tugevdab immuunsüsteemi
3. sisaldab palju antioksüdante
4. Tasakaalustab meeleolu – tõhus ja ohutu antidepressant
5. Toetab närvisüsteemi, sealhulgas silma ja aju funktsioone
6. Annab artriidikaitse, aidates vähendada põletikku
7. Viirusevastane
8. Hepatiidivastane – kaitseb maksahäirete, sealhulgas maksahaiguste ja maksavähi eest
9. tõhus kõigi herpesviiruse vormide vastu

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top