D3 vitamiin+K2, 1000 IU, 20 ml, 530 tilka, 12 kuu jagu

40.00

3 laos

D3+K2 MCT õlis

D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ja ärakasutamisele ning normaalsele vere kaltsiumisisaldusele. Vitamiin D aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena.
VITAMIIN K2 tagab tugevad luud, terved hambad, toimiva südameveresoonkonna ning lõdvestunud lihased

1 tilk=1000 IU

 

 

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 tilk päevas

Toodetud Saksamaal  (BRAINEFFECT)

Koostis: kookosepõhine MCT õli, vitamiin K2 (MK-7), vitamiin D3 (kolekaltsiferool)

Hüvasti D-vitamiini puudus. D3+-vitamiini õlitilgad koos K2-ga on vedelad päikesekiired, mis panevad aluse teie immuunsüsteemile ja heaolule. Iga meie rakk sisaldab D-vitamiini retseptorit. Selle tulemusena on D-vitamiini tilgad toidulisand, millest on kasu paljudele kehapiirkondadele.

100% ilma soovimatute lisanditeta: nagu magneesiumstearaat, maitseained, värvained, stabilisaatorid, täiteained ja säilitusained, želatiin, laktoos, gluteen ja loomulikult geneetiliselt muundatud koostisosad (GMO- tasuta).

Suur annus 1000 IU/25 μg D3-vitamiini ja 7,5 mg MK7-ga (vastab 11 μg K2-vitamiinile) tilga kohta, et vältida D-vitamiini puudust. D-vitamiin tõstab külmal aastaajal tuju ja immuunsüsteemi. K-vitamiin on teie luude tervise jaoks eriti oluline.

D- ja K-vitamiinide kombinatsioon: K-vitamiin aktiveerib D-vitamiini poolt moodustatud valgud ja kasutab kaltsiumi, mida D-vitamiin omastab. Seetõttu peaks see pidevalt imenduma.

Kõrgeim biosaadavus. Vitamiinid on lahustatud 20 ml (vastab 530 tilgale) MCT õlis ja võivad seega organismis optimaalselt imenduda.

Üldkehtivad soovituslikud D-vitamiini annused

*alla 2-aastastele lastele ja rasedatele 10 mikrogrammi
*2-18-aastastele lastele 7,5 mikrogrammi

*Tööealistele soovitatav annus on 10-25 mikrogrammi septembrist kuni aprillini ja juhul, kui ei tarbita regulaarselt ja piisavalt vitamiinidega rikastatud piimatooteid, toidurasvasid või kala.
*Kindlasti peaksid oma D-vitamiini taset jälgima taimetoitlased, kuna taimetoit annab vähe D-vitamiini ja taimedes sisalduv D2-vitamiin ei ole sama tõhus, kui päikesest ja toidulisanditest saadav D3 vitamiin.
*Täiendavalt peaksid D-vitamiini võtma ka dieedipidajad selleks, et dieedi ajal säilitada luustiku ja lihaste hea tervis.

Kasulikkus:

✔Päikesevitamiin aitab säilitada organismi immuunsust (loe ka seda: Sügisel turguta immuunsust! )
✔Puudus seotud psoriaasi ja polüskleroosiga ning tõstab infektsiooniohtu.
✔Puuduse tõttu tõuseb tõenäosus haigestuda hingamisteede haigustesse.
✔Kaitsev toime mõningate vähktõbede ja diabeedi vastu.
✔Toetab veresoonkonna haigustest paranemist.
✔Aitab ära hoida osteoporoosi teket, vähendada luu väsimusmurde ja luude pehmenemist.
✔Rohkem D-vitamiini vajavad eakad, lapsed, ülekaalulised, dieedipidajad ja taimetoitlased.
✔Pimedal ajal loomulikul teel piisavas koguses D-vitamiini saada ei õnnestu.
✔Vaid nädalapikkune soojamaareis D-vitamiini taset säilitada ei aita.
✔D-vitamiini puhul ainult mitmekülgsele tervislikule toitumisele lootma jääda ei saa.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top