D3 vitamiin+K2 800 IU, 90 kapslit, 3 kuu jagu

55.00

2 laos

D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsele vere kaltsiumitasemele.
K-vitamiin aitab kaasa normaalsele vere hüübimisele.
Magneesium aitab kaasa lihaste, sealhulgas südamelihase talitlusele. Samuti toetab see närvisüsteemi normaalset talitlust.

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos rohke vedelikuga

Toodetud Saksamaal  (Sanomotion)

Koostis: SANOMOTION STRENGTH ühendab endas K2-vitamiini puhtaimal kujul K2VITAL Menaquinone-7 (MK-7), vegan D3-vitamiini samblikest, looduslikku bioaktiivset kaltsiumi Atlandi mere punavetikatest ning magneesiumikompleksi tugevuse ja tervise tagamiseks koos tõestatud sünergilise toimega.

D3-vitamiin (samblikest vegan) 800IE NRV 400%
Vitamiin K2 MK-7 99,7% puhtus 100 mcg NRV 133%
Punavetikate kaltsium Kaltsium 267mg NRV 33%
Punavetikate Magneesium + mg oksiid 58,9 mg NRV 16%.

✔ Vegan ja lisanditeta – looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

✔Väga tõhusad, kergesti imavad koostisained. Vegan. Ainult 1×1 päevas. Strength sisaldab bioaktiivset K2Vital MK7 99,7% puhtusega. Mikrokapseldamine tagab pikaajalise toime kaltsiumi ja magneesiumiga. Looduslikest samblikest pärinev vegan D3-vitamiin ei sisalda kemikaale ega loomseid allikaid. Taimne mineraalide kompleks pärineb Atlandi vetikatest ja annab luude mineraliseerumiseks vajaliku kaltsiumi, magneesiumi, raua ja joodi ning 72 mikroelementi.

✔Optimaalse luu tervise tagamiseks: kaltsiumi, D3-vitamiini, K2 kolmnurk. D3-vitamiin toetab kaltsiumi imendumist ja K2-vitamiin mineraalide tihedust, katlakivi sisaldust ja luude tugevust. See toetab luu struktuuri ja kaitseb naisi luuvalu eest menopausi ajal ja pärast seda.

✔Sünergiaefektid immuunsüsteemile: D3- ja K2-vitamiini ühine jõud. Teaduslikud uuringud järeldavad, et liiga madal D- ja K-vitamiini tase on seotud suurenenud nakatumisriskiga. Strength sisaldab 800IU, millele lisandub optimaalne kogus 100mcg K2-vitamiini kapsli kohta.

✔Toetab lihaste funktsiooni: kaltsiumi, magneesiumi ja K2-vitamiini kombinatsioon. Magneesium ja kaltsium töötavad koos, et vähendada ja ennetada lihasspasme. Magneesium toetab ka närvide talitlust. K2-vitamiin reguleerib kaltsiumi jaotumist organismis ja soodustab tervet luude mineraaltihedust. Sellel on põletikuvastane toime, mis toetab lihaste taastumist.

✔Tervislik kasutamine südamele ja arteritele: K2 D3-vitamiini tõestatud efektiivsus. K2-vitamiinil ja D3-vitamiinil on ühine toime: südame ja arterite kaitse. K2-vitamiini MK-7 kasulikkus südame tervisele on teaduslikult tõestatud, kuna see hoiab ära veresoonte lupjumise ja muudab arterid elastsemaks.

Vegan, tõhus, ohutu.

1. Immuunsüsteemi toetavad funktsioonid: K2+D3-vitamiini kollektiivne jõud
          *vähendab põletikku
         *vähendab nakkusohtu
        *väldib hingamisteede infektsioone

2. Optimaalne luude tervis: kaltsiumi, K2- ja D3-vitamiini kolmnurk
          *naised menopausi ajal ja pärast seda
         *kaltsiumi imendumine
         *luu mineraalne tihedus ja sisaldus
         *luu struktuuri säilitamine

3. Kaitske südant ja artereid: K2- ja D3-vitamiini tõhusus on tõestatud
         *vitamiin K2 ja vitamiin D3 kaitsevad südant
         *kasu on teaduslikult tõestatud

4. Toetage lihaste funktsiooni: magneesiumi ja K2-vitamiini kombinatsioon
           *närvi funktsioon
         * põletikuvastase toimega
         *ennetab lihaskrampe

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top