E-vitamiin e.Alfa-tokoferool,180 kapslit, 6 kuu jagu

42.00

1 laos

E-vitamiin on vajalik, et aidata säilitada skeleti-, südame- ja silelihaste struktuuri ja tagada nende talitlus. Samuti toetab ta punaste vereliblede teket ja aitab tagada raua, seleeni, A- ja K-vitamiini varusid organismis. Usutakse, et E-vitamiinil on positiivne mõju immuunsüsteemile ja et see aitab kaitsta keha südame­haigustega päädida võivate oksüdatiivsete kahjude eest.

E vitamiin on inimese kehas kõige olulisem rasvlahustuv antioksüdant. See esineb rasvrakkude osades, näiteks rakumembraanides ja rasvkoes.E-vitamiini on kahte tüüpi, looduslik nimetus D-Alfa tokoferool

400 IU 1 kapsli kohta (päevane annus)

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos söögi ja klaasi veega.

Toodetud Suurbritannias  (WeightWorld)

Koostis: E-vitamiin (DL-α-tokoferüülatsetaat), pehme geelkapsel: glütseriin, vesi, sojaõli, želatiin

E-vitamiin ehk Alfa-tokoferool(looduslik)

 E-vitamiini taimeõlikapslid sisaldavad 400 RÜ E-vitamiini kapsli kohta ja on täidetud säästva sojaõliga, et neid saaks hõlpsasti omastada ja toitaineid omastada. Pehmed geelkapslid sisaldavad looduslikke koostisosi ja puhast E-vitamiini. 

Rakkude kaitse ja kõrge biosaadavus – EFSA andmetel aitab E-vitamiin kaasa rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest. E-vitamiin saab tänu kõrgele biosaadavusele organismis paremini omastada. Tänu pehmele geelkattele on koostisained optimaalselt kaitstud.

 E-vitamiini pehmekapslid sisaldavad looduslikke koostisosi ning ei sisalda kunstlikke maitseaineid, värvaineid, säilitusaineid ning loomulikult ilma geenitehnoloogia või loomkatseteta.

 E-vitamiini (DL-α-tokoferüülatsetaadi) kapslid sobivad meestele ja naistele. Pehmed kapslid on gluteeni- ja laktoosivabad.

E-vitamiini on vaja:

✔rakkude vananemise pidurdamiseks,
✔hemoglobiini normaalse taseme hoidmiseks,
✔kapillaaride seinte tugevamaks muutmiseks,
✔lümfotsüütide, puna- ja valgeliblede kaitseks, mille tõttu paraneb organismi varustatus hapnikuga ja üldine kaitsevõime,
✔verehüübimiseks, südamelihase tööks, närvikoe talituseks ja immuunfunktsiooniks,
✔järglaste saamiseks, fertiilsuse säilitamiseks,
✔tugevdab immuunsüsteemi
✔vähki ennetavat toimet
✔on abi Alzheimeri tõve sümptomite leevendamisel

 

Ohutusalane teave:

Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud, mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana. Soovitatud päevaannust ei tohi ületada. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Hoida avamata, jahedas, kuivas ja valguse eest kaitstult. Enne toidulisandite kasutamist pidage alati nõu oma arstiga. See kehtib eriti siis, kui te võtate ravimeid, teil on mõni haigus või teile tehakse operatsioon. Ei sobi noorukitele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Go to Top