GLÜKOSAMIIN+KONDROITIIN, 500+400 mg, 120 tabletti,2- 4 kuu jagu

46.00

4 laos

 

Glükoosamiini leidub liigestes ja lihastes, kus ta mängib olulist rolli liikuvusel ja ühendava koe sujuval töötamisel. Kondroitiini sisaldavad liigesed, kus ta aitab vedelikel liikuda kõhretesse ja parandada nende elastsust.

-500 mg 1 kapsli kohta glükosamiini

-400 mg 1 kapsli kohta kondroitiini

4 laos

Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 tabletti päevas

Toodetud Suurbritannias    (SimplySupplements)

Koostis: Glükoosamiinsulfaat 2KCL ( vähid ) 500mg, mere kondroitiinsulfaat 400mg (20%) ( kala ), mahuaine (mikrokristalne tselluloos), paakumisvastane aine (magneed).

Glükoosamiin on looduslik aine, mida organism kasutab keeruliste molekulide tootmiseks, mis omakorda on vajalikud liigesekõhre säilitamiseks ja parandamiseks. Kuigi meie keha toodab glükoosamiini, väheneb selle olulise aine tase organismis koos vanusega.

Üle maailma kasutatakse glükosamiini liigese- ja seljavalude, aga ka ishiase sümptomite raviks.
Glükosamiini kasutatakse liigesekõhre kahjustuste ennetamiseks ning aina rohkem ka reumahaigete ravis ja liigeste kulumise korral.
Glükosamiin on kõhre, liigesepindade, selgroo lülivaheketaste ja ka liigesevedeliku koostisosa, mis tagab kõhre paindlikkuse ja vastupidavuse. Vananedes glükosamiini sisaldus sidekudedes väheneb ja seetõttu õhenevad ka kõhrepinnad – neisse tekib väikesi auke ja pragusid. Kõhr laguneb ja ilmnevad liigesekahjustuse sümptomid. Selgroo lülisammaste vahekettad on samuti kõhrkoest, nii puudutab sama tõde ka neid.
Gükosamiin aitab stimuleerida organismis nende ainete tootmist, mis on vajalikud lagunenud kõhrekoe asendamiseks. Ühtlasi hävitab glükosamiin liigesevedelikust põletikurakke (T-lümfosüüte).
Uurimuste kohaselt on glükosamiinid sama efektiivsed kui klassikalised põletikuvastased ravimid, nagu atsetüülsalitsüülhape, ibuprofeen või diklofenak. Glükosamiinid võimendavad nende põletikuvastaste ravimite toimet ja vähendavad vajadust nende järele. Seetõttu tarvitatakse neid sageli samal ajal.

Glükosamiin on vajalik:

✔inimesed, kellel on liigese probleeme,
✔eakad, kes soovivad toetada enda liigeste tervist,
✔sportlased, kes soovivad vältida liigese probleeme,
✔füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes soovivad hoida terveid liigeseid.

Kondroitiin on samuti kõhre oluline koostisosa ja liigese määrdeaine, see aitab moodustada tugevat sidekudet, mis pehmendavaid liigeseid.

✔nad kaitseva kõhrekudet enneaegse vananemise eest;
✔parandavad funktsionaalsust liigesteprobleemidega inimeste puhul;
✔aitavad vähendada põletikku kõhrekudedes.

Go to Top