GLUTATIOON, 1000 mg, 60 ml, 900 tilka

40.00

1 laos

Glutatioon on üks organismi kõige olulisemaid ja tõhusamaid antioksüdante. Seda toodetakse organismis kolmest aminohappest. Glutatioonil on oma roll ka immuunsüsteemi tervislikul talitlusel ja see toimib organismis peamise mürkide eemaldamise ühendina. Mürgid nagu raskmetallid seotakse glutatiooniga, mis kannab need seejärel organismist välja. Ent glutatiooni tootmine väheneb vananedes, stressi ja haiguste korral.

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: kuni 2 ml (30 tilka) lahustada vees kord päevas

Toodetud USA-s  (STARHONOR)

Koostis: L-glutatioon 1000 mg, liposoomide patenteeritud segu 500 mg, valgendav ja vananemisvastane segu 500 mg, C-vitamiin (naatriumaskorbaadina), aloe vera õli, hüaluroonhape (naatriumhüaluronaadina), muud koostisained: puhastatud vesi, etanool, sorbat.

✓ Vegan,geneetiliselt muundamata, ketosõbralik, piimavaba, sojavaba ja gluteenivaba,vaba lisaainetest, täiteainetest ja kunstlikest koostisosadest
✓Liposoomid aitavad toitaineid otse keharakkudesse transportida. Suur portsjoni suurus, mis toetab imendumist
✓ Puuduvad kõrvalmõjud ja järelmaitse

Mis on glutatioon ja kuidas see töötab?

Gluatioon on kõige võimsam ja tähtsam antioksüdant, mida toodab ka meie keha väikeses koguses.
Glutatiooni nimetatakse tripeptiidiks, sest ta sisaldab kolme aminohapet – glutamiinhapet, tsüsteiini ja glütsiini.

Vabade radikaalide ilmnemisel neutraliseerib meie keha need loomulikult, kui nad hakkavad meie kehale ohtu kujutama. Keha toodab arvukalt erinevaid antioksüdante, sealhulgas väikest molekuli nimega glutatioon, mis koosneb kolmest aminohappest (glütsiin, tsüsteiin ja glutamiinhape). See molekul on meie keha jaoks oluline antioksüdant. Seda leidub ennekõike maksas, toksiliste ainete kõrvaldamise eest vastutavas elundis, samuti neerudes, kõhunäärmes, ajus jne.

Glutatiooni on 2 vormi: oksüdeeritud glutatioon (halb glutatioon) ja redutseeritud glutatioon (hea glutatioon). Redutseeritud glutatioon on väga aktiivne molekul, mis püüab kinni mürgiseid aineid, põhjustab nende muundumist ja kõrvaldab need loomulikult (sapi või uriini kaudu). Pärast seda puhastamist muundatakse redutseeritud glutatioon oksüdeeritud glutatiooniks. Seega on vaja genereerida uut redutseeritud glutatiooni molekuli. Vanusega regenereeritakse molekule üha aeglasemalt ja oksüdeeritud glutatiooni on suuremas koguses kui redutseeritud glutatiooni.

L-glutatiooni puudulikkust näitavad seedetrakti häired koos sagedase kõhukinnisuse, seedehäirete, kõhupuhitusega. Samuti põhjustab selle puudumine probleeme psühho-emotsionaalse seisundiga, samuti suurenenud ärevus, ärrituvus. Aminohapete vähenenud tootmine provotseerib viljatust, probleeme liigutuste koordineerimiseg.

Kasulikkus:

✔Tõhus antioksüdandi tugi terve immuunsüsteemi tagamiseks.
✔Hädavajalik mürkide eemaldamiseks.
✔Tõhus antioksüdant.
✔Toetab tervislikku rakutalitlust.
✔Parandab maksa funktsiooni ja on vajalik maksa puhastusprotsessis
✔Toimib põletikku pärssivalt
✔Suurendab energia metabolismi

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top