KASSI KÜÜNIS ekstrakt, 500 mg, 240 kapslit, 4 kuu jagu

50.00

2 laos

Kassiküüs on viinapuu, mis kasvab Lõuna- ja Kesk-Ameerika vihmametsades. Kaks levinumat liiki on Uncaria tomentosa ja Uncaria guianensis.

 

-500 mg 1 kapsli kohta

-1000 mg 2 kapsli kohta (päevane annus)  % NRV määratlemata

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 (vajadusel 3) kapslit päevas pärast sööki koos rohke vedelikuga. % NRV määratlemata

Toodetud Saksamaal  (Nutriota)

Koostisosad: Kassiküüs (Uncaria tomentosa), hüdroksüpropüülmetüültselluloos, magneesiumstearaat, ränidioksiid

✔Lisandivaba: sisu avaldab muljet oma loomulikkusega. Puhas kassiküünte pulber on ilma soovimatute lisanditeta, nagu maitseained, värvained ja säilitusained.
✔Looduslik ja vegan: mitte ainult sisu pole 100% looduslik ja vegan, vaid ka kapsli kest ise. See on valmistatud taimsest materjalist HPMC, nii et kapsleid saavad ohutult võtta ka veganid ja taimetoitlased.

Kassi küünis (Uncaria tomentosa) on troopiline viinapuu, mis võib kasvada kuni 30 meetri kõrguseks. Selle nimi pärineb tema konksulistest okkadest, mis meenutavad kassi küüniseid. Seda leidub peamiselt Amazonase vihmametsas ning teistes Lõuna- ja Kesk-Ameerika troopilistes piirkondades.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

 

Go to Top