KELP ORGAANILISED KAPSLID, 600 mg, 180 kapslit, 6 kuu jagu

50.00

3 laos

Kelp pruunvetikas, Spirulina, Klorella–SUPERTOIT

Kelp sisaldab 46 mineraali, 16 aminohapet, 11 vitamiini.
Spirulina sisaldab rohkelt kiudaineid, valke, vitamiine (sealhulgas A, B1, B2, B6, B12, C, D, E ja K), vajalikke mineraale (eriti rauda, kaltsiumit ja magneesiumit), rasvhappeid, nukleiinhappeid (nii RNA kui DNA), polüsahhariide ja antioksüdante.
Klorella sisaldab rohkelt valke, vitamiine (sealhulgas B12), mineraale (eriti rauda), amino- ja nukleiinhappeid.

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas

Toodetud Saksamaal    (BioNutra®)

Koostis: 33% orgaaniline merevetikas, 33% orgaaniline spirulina, 33% orgaaniline klorella

✔ Vegan ja lisanditeta – looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

Päevase annuse (1 kapsel) joodisisaldus sisaldab 100% (150 µg) päevasest joodivajadusest.

Kui peaksime defineerima, kuidas pruunvetikas vetikas maitseb, siis võiks öelda, et nad maitsevad nagu meri, mis tuleneb nende kõrgest vitamiinide ja mineraalainete nagu joodi (mis reguleerib kilpnääret) ja kaltsiumi sisaldusest, ( mis aitab saavutada tugevaid luid), samuti mikroelemente ja teisi toitaineid nagu kiudaineid, mis sobivad suurepäraselt kõhukinnisusega toimetulekuks ning hoiavad keha toksiinidest ja kahjulikest ainetest vabana.

PRUUNVETIKAD

Kelp on pruunvetikas, mis pärineb Norra puhastest vetest. Arvatakse, et kelp tekkis 2-5 miljonit aastat tagasi. Kelp moodustab suuri veealuseid metsi ja võib kasvada väga suureks. See kiirendab metabolismi ja mõjub juustele, nahale ja küüntele tugevdavalt. Kelp on looduslik diureetikum – aitab väljutada kehast liigset vedelikku, samuti raskemetalle ja mürke. Teda võib kasutada soola asendajana ja keha pH-taseme reguleerijana. Kelp sisaldab 46 mineraali, 16 aminohapet, 11 vitamiini. Kelp stimuleerib raku ainevahetust, suurendab vaimset ja füüsilist võimekust ning aitab kehal puhastuda jääkainetest. Sobib väga hästi kevadväsimuse korral ja salenemise toetamiseks.

✔Pruunvetikad sisaldavad rikkalikult joodi
✔Toetavad kilpnäärme funktsioneerimist
✔Toetavad samuti seedimist ja keha puhastumist
✔Suurepärane mineraalide (peamiselt kaltsium ja jood) ja mikroelementide, mikro-toitainete ja vitamiinide, prebiootikumide ja karotenoidide allikas
✔Kontrollivad kolesterooli
✔Aitavad taluda stressi ja väsimust
✔Puhastavad artereid
✔Aitavad kaasa võitlusele struumaga, arvestades struuma rikkust
✔See on rikas kiudainete poolest, seega võitleb kõhukinnisuse vastu
✔Toetavad hormonaaltasakaalu

SPIRULINA

Spirulina on sinakasroheline ainurakne spiraalikujuline magevee vetikas, mis sisaldab rohkelt kiudaineid, valke, vitamiine (sealhulgas A, B1, B2, B6, B12, C, D, E ja K), vajalikke mineraale (eriti rauda, kaltsiumit ja magneesiumit), rasvhappeid, nukleiinhappeid (nii RNA kui DNA), polüsahhariide ja antioksüdante. Spirulina on toitainete poolest nii rikas, et inimene võiks elada vaid süües seda ja juues vett. Spirulina sisaldab 8 põhilist aminohapet, mida organism ei sünteesi ja 10 aminohapet, mis tugevdavad tervist. Sisaldab beeta-karoteeni 30 korda rohkem kui porgandid. Spirulina on tuntud kui tugev immuunsüsteemi tugevdaja. Sisaldades vähe kaloreid ja täiuslikus koguses valkaineid, on tegemist ka suurepärase abimehena kaalualandamisel (pigem tõstab lihasmassi). Spirulina kasutatakse ka kandidoosi ja akne korral, samuti veresuhkru ja kolesterooli taseme reguleerimiseks.

✔Valgu- ja energiaallikas
✔Aitab kaalu alandada
✔Aitab suurendada lihasmassi ja tugevdab immuunsüsteemi
✔Alandab kolesterooli ja triglütseriide

KLORELLA

Klorella on roheline ainurakne magevee vetikas, mis sisaldab rohkelt valke, vitamiine (sealhulgas B12), mineraale (eriti rauda), amino- ja nukleiinhappeid. Klorella on kõige suurema klorofüllisisaldusega vetikas, mistõttu on tegemist väga tugeva verd ja kudesid puhastava ainena. Klorellat on eriti kasulik kasutada just puhastumiskuuri ajal. Klorella sisladab ka kõrges kontsentratsioonis nii alfa, beeta kui ka gamma proliferatoor-aktiveeritud retseptoreid (PPAR), mis reguleerivad ainevahetuslikke protsesse, tugevdavad immuunsüsteemi ja mõjuvad organismile üldturgutavalt.
Klorella aitab väljutada raskemetalle, vähendab allergilisi reaktsioone ja põletikke. Lisaks organismi puhastamisele aitab klorella reguleerida menstruaaltsüklit, tasakaalustada organismi ph-taset, tugevdab veene, annab energiat, aitab tugevdada hingamisteid ning võib kergendada kroonilist põskkoopapõletikku ja allergilist nohu.

✔Detoksifitseerib keha
✔Erakordne võime puhastada ja puhastada nii verd kui maksa raskemetallidest, nagu uraan, elavhõbe või plii
✔Aitab vältida või vähendada aneemiat

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top