KOLLAGEEN, 410 mg, 180 kapslit, 3 kuu jagu

34.00

Laost otsas

Kollageen on üks keha tähtsamaid ehitusvalke, mis töötab luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja muu sidekoe loomisel. Merekollageen parandab naha elastsust, niiskusesisaldust ja vähendab kortse. Vananedes väheneb organismis kollageeni tootmine. Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageenikiud pidevalt, kuid umbes 25. eluaastast alates hakkab inimese organism igal aastal kaotama u 1,5% kollageeni. 35-aastaseks saades on meie organismis u 15% ning 45-aastaseks saades u 30% vähem kollageeni.

.410 mg 1 kapsli kohta

-820 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne annus)

Laost otsas

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas.

Toodetud Saksamaal  (SatinNaturel)

Koostis: hüdrolüüsitud veisekollageen, taimne kapsel (glasuuriaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos), L-askorbiinhape (C-vitamiin), naatriumhüaluronaat, sinise spirulina talluse pulber (sisaldab sulfiteid), hüdrolüüsitud elastiin (FISH)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB               1 kapsli kohta                   2 kapsli kohta                            % NRV*


Hüdrolüüsitud Kollageen                           410 mg                                    820 mg                                       *

Vitamiin C                                                         80 mg                                    160 mg                                     200%

Hüaluroonhape                                                18,75 mg                               3,75 mg                                     *

Sinise spirulina pulber                                  1,86                                          3,75 mg                                    *

Hüdrolüüsitud Elastiin                                  1,86                                         3,75 mg                                    *


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

✔ Lisanditeta – taimsed kapslid sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

Kollageenikapslid ei sisalda mitte ainult kollageeni, vaid ka C-vitamiini ja hüaluroonhapet.

MIKS KOLLAGEEN MEILE HÄDAVAJALIK ON!

✔See on vananemisvastane!
Kollageen on meie nahale kriitiline komponent, hoides naha pingul ja elastsena. Seetõttu hakkavad esimesed vananemise märgid just nahale tekkima naha kuivuse ja kortsude vormis. Toidulisandina aitab see hoida nooruslikkust ja vähendada kortse.

✔See aitab vähendada tselluliiti ning taastab juuste ja küünte elujõu!
Kollageeni järk-järgulise vähenemise tõttu kaotab nahk vananedes elastsust ja muutub õhemaks. Selle protsessi “kõrvalnäht” on tselluliidi nähtavamaks muutumine – kõik mis varem peidus oli, on nüüd nähtav. Kollageeni toidulisandi tarbimine aitab muuta naha elastsemaks. Selle tulemusel paistab nahk siledam ning inetud kühmukesed on taas peidus.

✔Taastab juuste ja küünte elujõu!
Lisaks nahka noorendavale toimele aitab kollageeni tarbimine tuua tuhmunud juustesse läike ning muuta küüned elastsemaks ja tugevamaks.

✔Aitab ennetada vanusega kaasnevaid liigesemuresid!
Tunned, et 40. aastaselt ei ole enam nii paindlik, kui kahekümnendates? Trepist üles sammudes annavad põlved endast märku krudina või valuga? Kuna nii lihastes, liigestes, kõhredes kui ka isegi luudes on kollageen oluline komponent, võib kollageeni toidulisand selliseid tundmusi vähendada. Viimastel aastatel on kollageeni kasutamist uuritud ka osteoartriidi ja reumatoidartriidi korral.

✔Toetab ainevahetust ja lihaseid!
Kollageen sisaldab mitmeid asendamatuid aminohappeid, mida keha vajab igapäevaseks efektiivseks toimimiseks. Näiteks glütsiin toetab lihaseid ja ainevahetust olles osaline protsessis, mille käigus glükoos muutub energiaks. Seetõttu on kollageeni toidulisandit hea tarbida peale sportimist ja ka inimestel, kes igapäevaselt suure koormusega tööd teevad.

✔Toetab südant ja veel paljusid muid olulisi protsesse kehas!
Hüdrolüüsitud kollageeni sisaldavad toidulisandid sisaldavad ka peaaegu 20 erinevat asendamatut aminohapet, millest igaühel on meie kehas oluline roll. Näiteks proliin on aminohape, mille üks ülesanne organismis on aidata ennetada arterite lubjastumist ning arteriseinale rasvataoliste ainete ladestumist.

 

Ohutusteave:

See on toidulisand, mis kaasneb teie tervisliku eluviisiga ja mida ei tohiks kasutada mitmekülgse tasakaalustatud toitumise asemel. Ärge ületage soovitatud annust. See toode on mõeldud täiskasvanutele ja ei tohi olla lastele kättesaamatuks. Kui olete rase, toidate last rinnaga, põete mõnda haigust või kasutate praegu ravimeid, pidage enne kasutamist nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top