KOLLOIDHÕBE, 40ppm, 100 ml

50.00

2 laos

Kolloidhõbe on universaalne vahend erinevate haiguste tervendamisel. Kolloidhõbe tapab erinevad kahjulikud bakterid, viirused, mikroobid ning viib need kehast ohutult välja. Igasuguse antibiootikumikuuri (kõigis vanuses inimestel ja ka loomadel) saab asendada kolloidhõbedaga, sest see on tõhus ilma kehasüsteeme lõhkumata. Kolloidhõbe tapab üle 650 erineva haigustekitaja, samas kui levinumad antibiootikumid tapavad alla kümne erineva haigustekitaja. Kolloidhõbe suudab lisaks tappa patogeene, mida ükski antibiootikum ei suuda.

 

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: kõige tõhusamalt omastub kolloidhõbe, kui seda võtta tühjale kõhule 20 minutit enne hommikusööki. Igapäevase toidulisandina võttes 20-30 ml kolloidhõbedat (ca 4-6 teelusikatäit).

Toodetud Prantsusmaal  (Katharose)

Koostis: I tüüpi ülipuhas vesi, ioonkolloidne hõbe (96% ioonne, 4% kolloidne), kontsentreeritud 40 ppm

✔Äärmiselt puhas: Pakume kõige puhtamat vett, mis on olemas: Puhas vesi I tüüp. See vesi on nii puhas, et seda kasutatakse peamiselt kriitilistes laboratoorsetes rakendustes, näiteks molekulaarbioloogias.
✔Äärmiselt tõhus: kõigil hõbeda vormidel pole sama mõju. Kolloidhõbedale eelistatakse ioonilist hõbedat, kuna need osakesed on vees lahustunud. Seetõttu pakume teile 96% ioonlahust.

Kolloidhõbe seespidiselt võetuna liigub põletikukukollet neutraliseerima, seega rahustab organismi seespoolt ja aitab välja viia toksiinid välja uriiniga/väljaheitega. Seetõttu on oluline ka nahaprobleemide korral võtta kolloidhõbedat seespidiselt, sest nahaprobleemid algavad keha seest, probleemne nahk on see, mis välja paistab.

Välispidiselt rahustab/leevendab põletikku ja tegeleb naha peal probleemikolletega, milleks on kas siis (põletikulised) vistrikud või komedoonid. Vistrikud valmivad kolloidhõbedat nahale kandes kolm korda kiiremini.

Samas kolloidhõbeda tarbimine selliste terviseprobleemide korral teeb hea jume, tervendab naha olukorda. Vistrikke tekib küll edasi, aga vähem, sest põhjus ei muutu, aga neid saab kohe hakata tervendama ja põletikulisus väheneb või kaob sootuks.

Kolloidhõbeda hoiustamine.

1. toatemperatuuril
2. pimedas kapis
3. kaetult korgiga
4. klaasanumas.
Korkideks sobivad plastikkork, kummist kork, korgist kork.
Klaasanum ei pea ilmtingimata olema tumepruun klaaspudel, kuigi on kõige mugavam hoiustamise viis.

✔Tekkiva külmetushaiguse/gripi jms tervendamine kolloidhõbedaga.
Iga kordsel klaasitäie (või poole klaasi) vee joomisel (umbes iga 1-1,5h tagant) lisada vette 50 ml kolloidhõbedat. Korrata kuni jälle on hea olla. Näiteks 8-16 korda. Mõjub väga kiiresti. Tõhusam kui c-vitamiin. Süüa ei ole vaja (mõjub veel kiiremini ja tõhusamalt), eriti kui isu ei ole.

✔Laste tervendamine kolloidhõbedaga.
Igasuguste kõhuhaiguste korral asendamatu vahend (sh täiskasvanutel). Kallata puhastatud 200 ml vette (nt 20 kg kaaluva lapse puhul 30ml) kolloidhõbedat. Võimalusel panna veega kolloidhõbeda segu tumedasse pudelisse korgiga ja lapsele pakkuda segu kõrrega (see meeldib lastele) väikeste lonksudega joomiseks iga teatud aja tagant (nt 30 min vahedega), et ei tekiks vedeliku puudust kehas ning kolloidhõbe ei kaotaks oma tõhusust. Kolloidhõbe hakkab koheselt viirusteid/bakteriteid hävitama ning laps võib ka neid välja oksendada nt rohelise massina. Laps on voodirežiimil. Paranemine paari päevaga.

✔Suuhaiguste (nt lokaalne mädanik, aftoosne stomatiit) tervendamine kolloidhõbedaga.
Loputada peale söögi suu puhta veega.
Peale seda korgitäis (u 10 ml) kolloidhõbedaga 10 min.
Suuhaigused taanduvad paari päevaga. Oleneb, kui suurel pinnal põletikuline haigus on. Jätkata peale sööki loputamist kuni paranemiseni.
Hambaid loputada samuti kolloidhõbedaga (korgitäis u 10 ml), mis on samuti antibakteriaalne ja harjata nt ioonilise hambaharjaga. Kolloidhõbe on tunduvalt tõhusam kui kookosõliga suu loputamine.
Hambapastat ei ole vaja kasutada, isegi ökopastad on saasteaineid täis.

✔Akne ja probleemse naha tervendamine kolloidhõbedaga.
Kanda nahale kolloidhõbedat 3 kuni 8 korda päevas, vastavalt võimaluse tekkimisele. Seespidiselt piisab hommikul 20-30 min enne hommikusööki klaasi vette lisada korgitäis kuni 30ml kolloidhõbeda, juua.

✔Silmahaiguste tervendamine kolloidhõbedaga.
“Kassihaiguse” jm. rähmaste silmahaiguste (sh põletikulised sümptomid) tervendamine kolloidhõbedaga on kiire ja ohutu. Tilgutada pipetiga kolloidhõbedat silma 1-2 tilka kuni 5 korda päevas, tupsutada vatiga silma pealt.
Laste puhul võib olla nii, et nad ei pruugi lasta endale midagi silma panna, hakkavad näiteks nutma, siis pole vaja sundida (kui läbirääkimised samamoodi ei vii tulemuseni). Laheduseks on silmakompress või vatipadjaga tupsutamine või vatipadjaga silma välisnurgast sisenurgani rähma ära puhastamine ja lasta niisama kuivada. Töötab ka hästi, aga veidi aeglasemalt.

✔Valuliku põletikus paistetuse tervendamine kolloidhõbedaga.
Piserdada (pritsida) või määrida kolloidhõbedat põletikulisele kohale nii tihti kui vajadust on (lisaks on desinfitseeriv). Võtta seespidiselt vastavalt kehakaalule. Nt 70kg inimene võib võtta päevas kuni 600ml kolloidhõbedat lahjendatuna vees. Paranemine kiire ja tõhus.
Põletiku puhul kiirendava efekti saavutamiseks juurde manustada boori (eesti apteekides saada EI ole) kuni põletiku taandumiseni.
Põletikuline paistetus taandub paari päevaga (see oleneb ka toitumisest, nisujahu, suhkru tarbimisel võib see olla aeglasem, aga ei pruugi, eelistada värsket, töötlemata toitu).
Tervendusmeetod sobib ka lastele ja loomadele.

✔Põletus(haavad)e tervendamine kolloidhõbedaga.
Piserdada (pritsida) põletuse saanud kohale kolloidhõbedat nii tihti kui soovi ja vajadust on. Efektiivne ja valuleevendav toime.
Iga astme põletushaavadele tervendamine on ohutu ja kiire.

✔Kõrvahaiguste tervendamine kolloidhõbedaga.
Tilgutada kõrva kolloidhõbedat, hoida kõrvas. Ööpäevas kuni 6 korda. Leevendab valu, alandab põletikku, toimib kiirelt. Kui on mäda, siis väljub kõrvast ja/või organismi.

Go to Top