KORIANDER tinktuur, 100 ml, 2000 tilka

35.00

1 laos

Koriander tinktuur

Koriander on suurepärane taim, mis aitab kontrollida veresuhkrut, aitab diabeetikuid, kuna see toetab insuliini eritumist ning alandab veresuhkru taset. Aitab väljutada kehast raskemetalle ning võidelda bakterite vastu. Sellel on väga tugev mürke eemaldav toime, aidates isegi elavhõbedat turvaliselt kehast välja viia. Koriander sisaldab dodetseeni, mis on teadusuuringute põhjal salmonellast põhjustatud toidumürgituse vastu tõhusam kui antibiootikumid. Aitab tasakaalustada meeleolukõikumisi, leevendada kusetrakti infektsioone, maksa- ja seedimisprobleeme.

Rahvameditsiinis tuntakse koriandrit kui väga tõhusat seedehäirete leevendajat ning seedimise parandajat. Koriandrst on abi selliste seedeprobleemide puhul nagu kõhulahtisus, kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, gaasivalud ja kõhukrambid.

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: lahjendatuna väheses vees. Täiskasvanud ja rasedad või rinnaga toitvad naised: 40 tilka (2 ml) vees lahjendatult üks või kolm korda päevas igal ajal (40 kuni 120 tilka päevas). 40 tilka (2 ml) sisaldab 200 mg koriandrit. Lapsed: 20 tilka (1 ml) lahjendatuna vees, üks või kolm korda päevas igal ajal (20 kuni 60 tilka päevas).

Toodetud Itaalias  (Naturalma)

Koostis: taimne glütseriin, puhas vesi, koriandri (Coriandrum sativum) puuviljad (10%).

Koriander on maitse- ja ravimtaim, mis on pärit Lähis-Idast ja Vahemere maadest, kuid mis kasvab tublilt ka Eestis. Selles on ohtralt kasulikke vitamiine ja mineraalaineid. Enim väärib tähelepanu koriandris leiduvad eeterlikud õlid. Peale nende sisaldab koriander veel C- ja A-vitamiine, B-grupi vitamiine, karotenoide, flavonoide, tärklist, suhkruid, parkaineid ja mineraale nagu kaalium, kaltsium, fosfor ja magneesium.

Koriandri (Coriandrum sativum) viljade iidne tinktuur kontsentreeritud 1:10. 100% looduslik, alkoholivaba, ilma lisatud suhkruta. Sobib ka lastele ja rasedatele või rinnaga toitvatele naistele.

100% looduslik koriandri toidulisand tilkades. 40 tilka (2 ml) sisaldab 200 mg koriandrit. Koriandri (coriandrum sativum) viljade glütserlik matseraat ja puhas vedel ekstrakt tilkadena.

Toidulisand on vegan ja ilma säilitusainete, kunstlike värv- ja maitseaineteta, alkoholivaba, meeldiva maitsega, sobib lastele, rasedatele, imetavatele emadele.

Kasulikkus:

✔Koriander kontrollib kolesterooli: langetab «halva» kolesterooli taset ja tõstab «hea» kolesterooli hulka veres.
✔Koriander on rikas kiudainete poolest, lisaks sisaldub maitsetaimes ka palju rauda ja magneesiumi.
✔Koriandris leidub rikkalikult fütotoitaineid ja flavonoide.
✔Koriander leevendab kõigele muule ka soolegaase.
✔Koriandris leiduvad ühendid ja kemikaalid langetavad veresuhkru taset.
✔Koriandrit tarvitatakse ka dieetide ja paastude hõlpsamaks läbimiseks.
✔Koriandri abil saab ravida komedoone ja vistrikke – koriandrist ja
✔Koriander pakub kaitset ka näiteks munadelt saadava salmonella bakteri vastu.
✔Koriandril on kerge põletikuvastane toime ja see leevendab artriidi sümptomeid.
✔See aitab ravida kuseteede infektsioone.
✔Koriandri abil saab vältida ka näiteks iiveldust.
✔Koriander aitab võidelda organismis liigse pärmseenega.
✔Koriander mõjub hästi südameveresoonkonnale.
✔Koriandril on mao- ja soolestikumahlade tööd stimuleeriv toime.
✔Koriander alandab pingeid ja stressi.
✔Koriander mõjub rahustavalt kesknärvisüsteemile.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top