KRILLÕLI, (Omega 3), 1000 mg, 120 kapslit, 2 kuu jagu

48.00

5 laos

Krillõli (Omega 3) saamiseks kasutatavat krilli (ehk hiilgevähk) püütakse enamasti Antarktikas, kus on maailmamere puhtaimad veed. Need on minimaalselt laevatatavad ja seepärast ka keemiliselt minimaalselt saastatud. Euroopas viimase 4 aasta jooksul on krilliõli kasutatud parima, tõhusaima ja bioloogilise Omega 3 allikana. Teaduslikult on kinnitust leidnud, et krilliõli, kus Omega 3 on kaasatud fosfolipiide vahendusel, erinevalt kalamaksaõlist, kus Omega 3 esineb triglütseriidide ehk rasva kujul, imendub organismi 98% ulatuses (teistel Omega 3 allikatel on vastav näitaja tunduvalt madalam). Võrreldes senituntud Omega 3 allikatega võib krilliõli lugeda 25-40 korda tõhusamaks Omega 3 allikaks, ning see imendub kiiresti meie rakkudesse.

5 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas koos klaasi veega enne sööki.

Toodetud Suurbritannias  (WeightWorld)

Koostis: antarktika krilliõli, kapsli kest: želatiin, sorbitool, glütseriin, vesi

2 kapslit sisaldavad: krillõli 1000 mg
mere fosfolipiidid 150 mg
dokosaheksaeenhape (DHA) 54 mg
eikosapentaeenhape (EPA) 120 mg
omega 3 220 mg
astaksantiin 100 µg
koliin 50 mg

EPA 120 mg & DHA 54 mg rasvhapped – looduslikust krilliõlist valmistatud Omega 3 kapslid sisaldavad igapäevases annuses asendamatuid rasvhappeid EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape). EPA ja DHA koos toetavad normaalset südametegevust. DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja nägemist.
Säästev alternatiiv kalaõlile – krilliõli pakub säästlikumat alternatiivi tavalistele kalaõlilisanditele.

Krilliõli eelised võrreldes kalamaksaõliga

Krilli ehk tavalist hiilgevähki saadakse puhastest maailmavetest, seetõttu on ta täiesti vaba radioaktiivsetest ja keemilistest lisanditest. Krilli lisandite- ja saastevaba olek on tingitud asjaolust, et krill on looduses üks kõige pisemaid elusorganisme, mis oma väikese organismimassi tõttu pole võimeline püüdma mitte mingisugust saastet. Mitmetest kontrollitud allikatest saadud teabe põhjal võib arvata, et vähemalt 50% maailmas müüdavast kalamaksaõlist sisaldab vähemal või rohkemal määral elavhõbedat ning teiste raskemetallide lisandeid.

Kõrge astaksantiini sisalduse tõttu pole krilliõli praktiliselt oksüdeeruv (riknev), nimetatud näitajaga ületab ta kõiki kalamaksaõlisid 200 korda (sõltuvalt astaksantiinisisaldusest). Kalamaksaõlid riknevad väga kiiresti,vähemalt 50% maailmas realiseeritavatest kalamaksaõlitoodetest on oksüdeerunud ja tervisele ohtlikud.

Krilliõli aeglane oksüdeeruvus on põhjuseks, miks krilliõli on soovitav säilitada toatemperatuuril (pikaajaliselt külmutuskapis hoidmisel kaotab krilliõli mitmeid oma häid omadusi). Krilliõli kõlblikusaeg on tavaliselt 2-3 aastat. Paljudel kalamaksaõlidel on tavaliselt “ülehinnatud” kõlblikuse tähtajad ning juba apteekides ja kaupluselettidel on need osaliselt oksüdeerunud, peamiselt aeglase käibe, mittevastava pakendi ja vale säilitamise tõttu. Kalamaksaõli õigel säilitamisel ei tohiks selle tähtaeg ületada 3 kuud.

Krilliõli, erinevalt kalamaksaõlist, ei tekita mittemingisugust röhitsemist ega järelmaitset, isegi tühja kõhu (mao) korral. Tal pole ebameeldivat kalalõhna ega -maitset. Isegi lapsed võtavad krilliõlikapsleid nagu kompvekke.

Organism saab krilliõlis sisalduvast Omega 3 rasvhappest:

✔Omaga 3 rasvhapped on põhiliseks toormaterjaliks, millest meie organism ehitab rakukesti (rakukudesid), seepärast on Omega 3 rakkude taastekke asendamatuks ehitusmaterjaliks.
✔Võib aidata ületada depressiooni – Omega 3 mõjutab serotoniini taset, seepärast soovitatakse seda kasutada depressioonivastase vahendina.
✔Võib vähendada vererõhku – uuringud kinnitavad, et Omega 3 lisaannus aitab tunduvalt vererõhku vähendada, isegi hüpertensiat põdevatel inimestel. Omega 3 aitab oluliselt vähendada kolesteriinitaset.
✔Ajutegevus – Omega 3 on soovitatav kasutada juba eelkooliealistel lastel, sest aitab parandada keskendumisvõimet, muuta ajutegevust dünaamilisemaks ning muul viisil tõhusamaks.
✔Terved liigesed – krillist saadud Omega 3 on juhtival kohal artriidi ärahoidmisel ja ravimisel. Kui midagi pole korras kahe luu vahel oleva määrdeainega, siis tähendab see valudest tingitud kannatusi!
✔Premenstruaalne sündroom (PMS) –võib paraneda tunduvalt enesetunne PMS-i ajal, väheneda sellest tingitud ebameeldivaid ilminguid.
✔Kardiovaskulaarne süsteem (südame veresooned) – EPR (eikosapentaeenhape) ja DHR (dokosaheksaeenhape) transformeeritakse hormoonilähedasteks aineteks (prostaglandiinid), need reguleerivad rakkude aktiivsust ning südametegevust.
✔Võib parandada tunduvalt juuste, küünte ja naha tervist.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Go to Top