KURKUM, 500 mg, 100 kapslit, 3.3 kuu jagu

48.00

4 laos

KURKUM PIPERIINIGA 

Rahvameditsiinis on kurkum kasutust leidnud liigese- ja kõhuvalu, kõhupuhituse- ja gaaside, isukaotuse, kollatõve, kõrge kolesteroolitaseme ja nahaekseemide korral. Sellega on ka organismi puhastatud mürkidest (nt elavhõbedast), ravitud peavalusid, bronhiiti, kopsuviirusi, heinapalavikku, menstruaaltsükli probleeme ja nahasügelust.

– 500mg  koos 19 mg piperiiniga 1 kapsli kohta

4 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos piisava koguse vedelikuga.

Toodetud: Saksamaal    ( Nuvi Health)

Koostis: Kurkumiekstrakt (millest 98% kurkuminoide), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli kest), musta pipra ekstrakt (millest 95% piperiin).

Suurepärane  kvaliteet : suur annus 98% kurkumiiniga. 100 vegankapslit 500 mg ekstraktiga (millest 98% kurkuminoide = 490 mg) + 20 mg musta pipart (millest 95% piperiini). Kurkumiini sisaldus kapslis vastab u. 15 750 mg kurkumipulbrit.

  • Esmaklassiline tooraine:  kõrgekvaliteetne maksimaalse kurkumiinisisaldusega kurkumiekstrakt pärineb otse Indiast. Lisaks on kapslid biosaadavuse parandamiseks rikastatud musta pipra ekstraktiga.
  • 100% vegan ja ilma soovimatute lisanditeta: meie kurkumiekstrakti tabletid ei sisalda magneesiumstearaadi, vabastavaid aineid, maitseaineid, värvaineid, stabilisaatoreid, täiteaineid, želatiini ja loomulikult GMO-vabad, laktoosivabad, gluteenivabad ja säilitusaineteta.

 

Ohutusalane teave:

Soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Kui olete rase, toidate last rinnaga, kasutate retseptiravimeid või kui olete arsti järelevalve all, on enne mis tahes toidulisandi kasutamist soovitatav konsulteerida tervishoiutöötajaga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei sobi alla 18-aastastele. . Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud, mitmekesist toitumist ja tervislikke eluviise.

Go to Top