KURKUMIIN, 500/30 mg, 60 kapslit, 2 kuu jagu

42.00

4 laos

KURKUMIIN vedel- tugev antioksüdant südame-veresoonkonna ja liigeste toetamiseks. 100% looduslik

Kurkumiin on tugev antioksüdant, mis võitleb kehas rakke kahjustavate vabade radikaalidega. Kurkumiin parandab immuunsüsteemi 5-8 korda paremini kui c-vitamiin, seda just kõrge antioksüdantide osakaalu tõttu.

 

-500 mg kurkumit     1 kapsli kohta

-30 mg kurkumiini

-5.4 mcg D3 vitamiini

-40 mg C vitamiini

 

4 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga koos piisava koguse veega.

Toodetud Saksamaal  (Amazing Nature®)

Koostis: Curcuma Longa Rhizome ekstrakt (emulgeerija (polüsorbaat), kurkuminoidid, D3-vitamiin (kolekaltsiferool)), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), antioksüdant (askorbiinhape).

 

D- ja C-vitamiiniga –  mitsell-kurkumiinile on lisatud D- ja C-vitamiini, kuna need täiendavad end suurepäraselt ja aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Suurem kättesaadavus: tänu spetsiaalsele mitsellaartehnoloogiale suudavad toitained seedekulglas ellu jääda ja vereringesse siseneda, mis võimaldab imenduda üle 90%. Võrdluseks: meie veres ei leidu 1% neitsipulbrit ega kurkumikapsleid. Too oma mitsell-kurkumiin kohe koju!

Vähem on rohkem – mitsell-kurkum ei sisalda täiteaineid, säilitusaineid, magusaineid, suhkrut, vabastavaid aineid, geenitehnoloogiat, värvaineid, gluteeni ega laktoosi. Testige Micell kurkumikapsleid suurtes annustes

✔ Vedelkuld- täiustatud vedela kurkumiiniga, mis on 185x rohkem bioloogiliselt kättesaadavam kui kurkumiin või kurkum.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top