LOOTOSLEHE EKSTRAKT, 30 ml

38.00

2 laos

Mõruaine lootoslehe ekstraktist. Traditsiooniliste praktikute sõnul käivitavad kibedad ürdid sapi ja vesinikkloriidhapet, mis stimuleerivad seedimist ja leevendavad kõhupuhitust. Sapi sekretsioon aitab kaasa rasvade lagunemisele ja toimib maksa toonikuna.

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 3-6 tilka keele alla

Toodetud Bulgaarias  (AdemaNatural)

Koostis: mõruained lootoselehe ekstraktist, L-karnitiinist ja lootosest saadud 2% nutsiferiinist

100% looduslik, alkoholivaba

Hiina meditsiinis liigitatakse lootose leht kibedaks ürdiks. Traditsiooniliste praktikute sõnul käivitavad kibedad ürdid sapi ja vesinikkloriidhapet, mis stimuleerivad seedimist ja leevendavad kõhupuhitust. Sapi sekretsioon aitab kaasa rasvade lagunemisele ja toimib maksa toonikuna.

Lotus on ravimtaimena kasutatud tuhandeid aastaid. Selle lehed on mõeldud kasutamiseks mitmesuguste haigusseisundite, sealhulgas raske verejooksu, kõhulahtisuse ja lihasspasmide ravimisel. Suure alkaloidide, flavonoidide ja tanniini sisalduse tõttu on neil antioksüdantsed, antibakteriaalsed, seenevastased, kasvajavastased ja vananemisvastased omadused. Värskete uuringute kohaselt võib lootoseleht suurendada kaalukaotust ja aidata vältida rasvumist, kuna see julgustab rasvarakke vabastama rasva ja hoiab ära adipogeneesi (uute rasvarakkude loomine).

Lootoselehe ekstrakti põhifunktsioon:

✔Rasvade lagundamine
✔Parandab veepeetust
✔Seedeprotsessi kiirendamine

✔Ainevahetuse kiirendamine
✔Kõhukinnisuse vastu
✔Suurepärane soolestiku ja jämesoole puhastamise allikas
✔Organismi puhastus
✔Vananemisvastane

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top