MACA, 500 mg, 150 kapslit, 5 kuu jagu

48.00

10 laos

Maca juur on rikas süsivesikute, valkude, vitamiinide, kiud- ja mineraalainete poolest, sisaldades palju peamisi rasvhappeid, B-vitamiine, C-vitamiini, kaltsiumit, magneesiumit, fosforit, rauda ja kaaliumit. Macat  kutsutakse imeliseks elujõu allikakas, maca juur mõjub üldtoniseerivalt, energiat taastavalt, libiidot tõstvalt ning menopausijärgseid terviseprobleeme ja hormonaalset tasakaalutust leevendavalt. Maca parandab sportlikke saavutusi, tõstab vitaalsust ning aitab väga hästi kroonilise väsimuse vastu.

ENERGIAPOMM

– 500 mg 1 kapsli kohta

10 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine:  1 kapsel päevas koos klaasi veega.

Toodetud: Saksamaal    (Biotiva)

Koostis: maca juurepulber kontrollitud maheviljelusest. Kapsli kest: HPMC

Orgaanilised maca kapslid sisaldavad 100% puhtaimat maheviljelusest pärit kuivatatud maca taime, lat. Lepidium Meyenii Ei sisalda eraldusaineid, täiteaineid ega vedelikku.

Kõrgeim toimeaine kvaliteet: maca taim on valmistatud säästvast ökoloogilisest kasvatamisest ja jahvatatakse õrnalt. Kõrgetelt Andidelt pärit väike mugul kuulub adoptogeensete taimede hulka, nagu ženšenn, ashwagandha või lagrits.

Vegan, laktoosivaba, gluteenivaba, sojavaba ja ilma lisatud suhkruta. Ei mingeid lisaaineid.

 

Kasulikud omadused:

✔Maca sisaldab aminohapet nimega türosiin, seetõttu toimib maca ka meeleolu tõstjana ning stressi leevendaja või isegi peletajana.

✔positiivne mõju meie ajutegevusele (mälu, meeleolu ja kognitiivsed võimed) ja närvisüsteemile.

✔aitab taastada neerupealsete tööd, olles suureks abiks neerupealsete kurnatuse korral.

✔annab palju energiat, mis võib tuleneda tema võimest tõsta kasvuhormooni taset seerumis.

✔ tõstab kehas kortisooli ja DHEA taset ning toimib seeviisi kroonilise kurnatuse vastaselt ja vähendab vananemise ilminguid.

✔tõstab efektiivselt libiidot ja viljakust nii naistel kui meestel.

✔toimib hormoonide tasakaalustajana ja aitab seeläbi nii menopausi aegsete vaevuste (kuumahood) kui ka PMS sündroomi (tujukõikumised) vaevuste vastu. Maca on ohutu ja keemiavaba alternatiiv hormoonravile – maca stimuleerib keha loomulike ja omaste hormoonide tööd!

✔võib suurendada rinnapiima kogust.

✔parandab sportlikku võimekust ja vastupidavust ning sisaldab taimseid steroole, olles seega asendamatu toitaine sportlaste menüüs.

✔märkimisväärselt kõrge vitamiinide ja mineraalide sisaldusega. Võib anda mõningate ainete puhul isegi kuni 100% nende päevasest soovitvast kogusest.

✔aktiviseerib hormooni nimega kaltsitoniin, mis pidurdab kaltsiumi vabanemist luudest, olles seega ideaalne abivahend osteoporoosi korral. Ainult hormoon kaltsitoniini mõju all omastab meie organism kaltsiumi, mida on aja närvi ning luukoe taastumiseks.

✔ eriliselt rikas asendamatute rasvhapete sisalduse poolest, sisaldab oleiin-ja linoleenhapet (oomega 9 ja oomega 3).

✔sisaldab märkimisväärselt 18-st aminohapet, millest 7 on asendamatud aminohapped (kokku on asendamatuid aminohappeid 9).

✔tõstab vitaalsust ja annab jõudu ka vanematele inimestele.

✔stimuleerib ja reguleerib endokriinsüsteemi-endokriinsüsteemil on juhtiv roll meie keha protsesside juures, mis toimuvad aeglaselt, nagu raku kasvamine. Kiiremad protsessid, nagu hingamine ja kehalised liigutused, on närvisüsteemi päralt. Ja kuigi need kaks osa on eraldi süsteemid, töötavad nad tihtipeale koos, et keha funktsioneeriks  õigesti. Näiteks on endorkiinnsüsteemi tööks kontrollida meie kasvu ja kui teismeline kasvab liiga kiiresti või on väga lühike, saab seda vastava hormooniga kontrollida ning mõjutada.-

✔toetab immuunsüsteemi.

✔rauapuudusaneemia vastase toimega, tõstab raua taset veres.

✔naturaalselt rikas joodi allikas, mis on oluline meie endokriinsüsteemi tarbeks ning stimuleerib ka kilpnaarme tööd.

 

Ohutusalane teave:

Soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Kui olete rase, toidate last rinnaga, kasutate retseptiravimeid või kui olete arsti järelevalve all, on enne mis tahes toidulisandi kasutamist soovitatav konsulteerida tervishoiutöötajaga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud, mitmekesist toitumist ja tervislikke eluviise.

Go to Top