MAGNEESIUM ÕLI, 250 ml, 100% naturaalne

48.00

1 laos

Magneesium õlis sisalduvad magneesiumiioonid tungivad naha kaudu kergesti vereringesse ja küllastavad kõiki elundeid ja süsteeme. See on eriti oluline inimestele, kellel on magneesiumi vaeguse sümptomid ja seedetrakti häired või mikroelementide imendumine on häiritud. Samuti on magneesium äärmiselt vajalik rasedatele ja lastele, kuna osaleb uute tervete rakkude moodustamises. Magneesium tugevdab luukudet ja moodustab valguühendeid, mis tagavad täisväärtusliku sidekoe. Seetõttu osaleb magneesium kõigi luu- ja lihaskonna haiguste terviklikus raviprogrammis.

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Kasutamine: pihusta 3 kuni 7 pihustust otse nahale või kätele ja masseeri sisse. Ideaalne hommikul ja õhtul, enne ja pärast sporti, samuti pingete ja põletike korral.

Toodetud Saksamaal    (Greenturtle Famili)

Koostis: 100% puhast looduslikku magneesium

✔ Ohutu ja nahasõbralik: magneesiumiõli sisaldab 100% kõige puhtamat ja looduslikku magneesiumkloriidi  , mis on dermatoloogiliselt ohutu ja kahjulike ainete vaba, kuna puhas soolvesi on püsinud muutumatuna palju tuhandeid aastaid.

✔GREENTURTLEFAMILY Zechstein Magnesium Oil pihustatakse otse nahale ja masseeritakse õrnalt sisse. Tavaliselt pihustate 3–7 pihustust hommikul ja õhtul vastavatele nahapiirkondadele ja seejärel hõõruge see sisse.

Kogemus on näidanud, et igapäevaseks kasutamiseks sobivad kael, selg, käed, küünarnukid, õlad, reied, põlved, sääred, käpad ja pahkluud. Efektiivseks on osutunud ka kaenlaaluste kandmine, kus magneesiumõli toimib ka deodorandina.

Kõige tavalisemad magneesiumipuudusele viidata võivad sümtomid: valutavad jalad, lihaspinge ja krambid, väsimus, stress. Magneesiumipuudust seostatakse ka depressiooni, südame- ja veresoonkonnahaiguste ning reumaga. Tegelikult on nimekiri probleemidest, mida saab magneesiumi tarvitamisega leevendada, märksa pikem: parandab kaltsiumi omastamist (ilma magneesiumita ladestub kaltsium esmajoones liigestesse ja mujale, luudesse ei jõua piisavalt); tasakaalustab kaltsiumi ja magneesiumi tasemeid rakkudes; leevendab valu (krooniline valu, artriit, liigesevalu); parandab naha ja limaskestade tervist; leevendab peavalu ja migreeni (lõdvestab pea ja kaelapiirkonna lihaseid); vähendab unehäireid; mõjub toniseerivalt; võib aidata depressiooniravile kaasa; parandab mälu ja kognitiivseid funktsioone; tugevdab immuunsüsteemi; leevendab menopausi ja PMSi; suurendab libiidot; parandab rakkude ainevahetusfunktsioone; reguleerib kolesterooli tootmist organismis. Magneesiumi vajavad ka rasedad ja intensiivse füüsilise tegevusega tegelevad inimesed, sh sportlased. Ka lastel on intensiivse kasvu perioodil suurem magneesiumivajadus.

✔Zechsteini kaevanduse parima, puhtaima loodusliku magneesiumkloriidi maailmas.

Magneesiumi õli kasulikkus:

✔küllastab kiirelt ja tõhusalt organismi magneesiumioonidega
✔leevendab liigeste ja lihaste valu
✔tugevdab veresooni ja leevendab turseid jalgades
✔taastab juukseid ja parandab nende kasvu ning tugevdab kaltsiumit omastades küüsi
✔väsimuse vähendamiseks
✔aitab kaasa normaalsele energiavahetusele
✔normaalseks vaimseks funktsiooniks
✔aitab kaasa normaalsele lihaste talitlusele
✔normaalseks valgusünteesiks
✔normaalsete luude säilitamiseks
✔elektrolüütide tasakaalu jaoks
✔Peatab juuste väljalangemise, taastab juuste struktuuri ja soodustab nende kasvu: pihustage magneesiumiõli peanahale, hõõruge kergelt ja jätke 20-30 minutiks. Katke juuksed kilega ja sooja rätikuga. Kipitus- ja soojustunne näitavad mineraali aktiivset toimet. Pese juuksed puhtaks.
✔Juuste tugevdamiseks: pihustage ja hõõruge õli täies pikkuses juustesse, jätke 20-30 minutiks. Maksimaalne efekt saavutatakse kattes juuksed kile ja rätikuga. Võimalusel teha seda ka saunas. Seejärel peske juukseid sooja vee ja šampooniga, kuni tunnete, et juuksed on „täiesti puhtad“.

Go to Top