MELATONIINI tilgad, 50 ml, 18 kuu jagu

42.00

1 laos

Melatoniini tilgad

Melatoniin on üks kuulsamaid inimkeha hormoone, mida toodab õhtu- ja öötundidel, kui on pime, aitab kiiremini uinuda ning leida rahu ja lõõgastust. 

 

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 3 tilka otse suhu enne magamaminekut

Toodetud  Saksamaal  (Effective Nature)

Koostis: kookospähkli (MCT õli) keskmise ahelaga triglütseriidid, alkohol (11%), melatoniin (päritolu: mitte-EL). Sisu päevase annuse kohta (3 tilka): 0,5 mg melatoniini.

Kvaliteetsed melatoniinitilgad:  annavad unehormoonina tuntud koostisosa vedelal kujul, suures annuses ja suurepärase kvaliteediga. Lahustatud MCT õlis.

Lihtne kaasa võtta, tänu praktilisele pipetile on melatoniini tilgad doseeritud ideaalselt. Umbes  1700 tilka 50 ml kohta 

✔Melatoniin aitab hoida öösel normaalset vererõhku, mis aitab kaasa rahulikule unele.

✔Melatoniin aitab teil kiiresti magama jääda ja kauem magada

Mida vanemaks muutume, seda vähem melatoniini meie keha toodab. See vihjab sellele, et vanusega seotud unehäired on seotud melatoniini taseme langusega. Seetõttu kirjutatakse Saksamaal üle 55-aastastele välja 2mg melatoniini sisaldusega unerohtu.

Nipp: Unehäirete puhul peaksid kindlasti magama pimedas toas, et käbikeha toodaks melatoniini võimalikult pika perioodi vältel.

✔Melatoniin on unehormoon
✔Abivahend unehäirete puhul
✔Toimib antioksüdandina
✔Positiivne mõju rakkude vananemisprotsessile
✔Melatoniin reguleerib ärkveloleku ja une rütmile seotud bioloogilisi funktsioone
✔Ajavahest tingitud unehäirete puhul aitab hormoon õhtul kiiremini uinuda
✔Vanusega kaasnevad unehäired on seotud melatoniinitaseme langusega

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top