MINERAALIJOOK, 227 G, 2-4 kuu jagu

48.00

1 laos

MINERAALIJOOK 
Mineraalained on vajalikud bioelemendid meie keha igapäevaseks toimimiseks, nagu seda on ka valgud, süsivesikud, rasvad, vitamiinid jne. Nad on põhikomponentideks meie luustikule ja hammastele ning aitavad edasi kanda närviimpulsse, ilma milleta meie keha toimida ei saaks.Mineraale inimese organism ise sünteesida ei suuda.

 

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 portsjon = 4,6 g mineraalainete lisandit kaaliumi, kaltsiumi, magneesiumi ja tsingiga – õhtul 1-2 mõõtelusikatäit happealuseid, mineraalainete pulbrit 250 ml vees ja juua kiiresti

Toodetud: Saksamaal    (itsme.now)

Koostis: kaalium, kaltsium, magneesium, tsink

1 portsion: kaalium 658 mg
kaltsium 285 mg
magneesium 182 mg
tsink 3 mg

Looduslik vegan baaspulber mineraalidega ainevahetuse kiirendamiseks või ergutamiseks – mineraalide baaskompleks aitab selliste sümptomite puhul nagu kõrvetised, peavalud, väsimus, närvilisus ja rahutus

Toetab heaolu – kvaliteetne looduslik happeline aluspulber happe vastu – vananemisvastane seestpoolt – mineraalid jäävad luudesse, hammastesse, juustesse ja elunditesse – oluline sportimisel ja stressil

✔Tagab närvisüsteemi normaalse funktsioneerimise;
✔Toetab südame-veresoonkonna ja lihas-liigeste süsteemi tööd;
✔Osaleb immuunsüsteemi, seedesüsteemi ja maksa töös;
✔Mõjutab positiivselt vereloomet, lihaseid, nahka ja juukseid;
✔Kindlustab energeetilise ainevahetuse- ja valkude-, rasvade- ning süsivesikute metabolismi toimimise;
✔Tugevdab juukseid, küüsi, luid.

*Kaalium on vajalik lihaste ja närvide korralikuks funktsioneerimiseks, reguleerib ka südame rütmi, vedeliku tasakaalu organismis ning kaitseb kõrge vererõhu eest. Kaaliumi on vaja väga erinevate haiguste vältimiseks ja raviks. Kaalium imendub kiiresti peensoolest. Tema imendumist, aga ka omastamist rakkude poolt, soodustab vitamiin B6.

*Kaltsium on kõige tähtsam mineraalaine inimese organismis. Sellest sõltub ennekõike luude tugevus, aga ka hammaste, küünte ja juuste tervis. Lisaks osaleb kaltsium närvirakkude ja lihasrakkude (sh südamelihase) töös. Kaltsiumi on vaja ka selleks, et hüübimissüsteem ning keha erinevad ensüümid normaalselt funktsioneeriksid.

*Magneesium on vajalik lihaskoe lõõgastumiseks ja närvitalitluseks. See mineraalaine lõõgastab veresooni ja on oluline südamelihase töös. Magneesium, mida on nimetatud ka looduslikuks kaltsiumikanali blokaatoriks, aitab korraldada südamelöökide sagedust ja lihaste kokkutõmbumist, vähendab trombide teket, reguleerib ioonide liikumist rakku ja sealt välja.

*Tsink – on oluline mineraal kogu organismi toimimise seisukohast. Tsink on vajalik mikroelement kilpnäärme, suguhormoonide, kasvufaktorite sünteesis ja talitluses. Samuti aitab kaasa immuunsüsteemi ja ainevahetuse normaalsele talitlusele, maitse- ja lõhnaaistingu tagamisele, kasvule ja heale nägemisele. Tsingi mõju on kõige paremini näha kiiresti uuenevate kudede nagu naha, juuste ja küünte tervises.

 

Ohutusalane teave:

Soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Kui olete rase, toidate last rinnaga, kasutate retseptiravimeid või kui arst on seda teinud arsti järelevalve all, on enne mis tahes toidulisandi kasutamist soovitatav konsulteerida arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.  Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud, mitmekesist toitumist ja tervislikke eluviise.

Go to Top