NAISTEPUNA EKSTRAKT, 335 mg, 150 kapslit, 5-10 kuu jagu

50.00

1 laos

Naistepuna ekstrakt toetab emotsionaalset tasakaalu – aitab säilitada positiivset meeleolu ning suurendab organismi kohanemisvõimet stressisituatsioonidega. Toetab vaimset ja füüsilist heaolu ning vaimse töö tegemise võimekust. Toetab lõõgastumist ja aitab säilitada tervislikku und. Toniseerib organismi, aitab tugevdada immuunsüsteemi ning toetab kardiovaskulaarsüsteemi.

Optimaalne annus: üks kapsel sisaldab 10,4 mg hüperitsiini, mis on saadud 335 mg ekstraktist (10:1), mis vastab 3350 mg naistepunale (Hypericum perforatum). Soovitatav annus: võtta 1 kapsel iga 2 päeva järel.

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel iga 2 päeva järel. (vajadusel iga päev 1 kapsel)

Toodetud Hispaanias  (Sankt Anton),

Koostis: naistepuna ekstrakt, veise želatiin (kapsli kest), riisikliide ekstrakt, tselluloos, püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6), metüülkobalamiin (vitamiin B12).

Naistepuna on rahva hulgas tuntud ravimtaimena, millel on palju erinevaid kasulikke omadusi alustades valuvaigistavast kuni depressioonivastase toimeni. Naistepuna on mitut liiki. Meditsiiniliselt on kõige rohkem huvi pakkunud liht-naistepuna (Hypericum perforatum), millel arvatakse olevat mitmeid erinevaid raviomadusi – seda peetakse põletikuvastaseks, seedimist ja sapieritust soodustavaks. Lisaks sellele leevendab ja ravib see verevalumeid, põrutusi, lihaserebendeid, muljumishaavu, nihestusi ning vaigistab kiirelt valu.

✔Kõrge biosaadavus. Ei kasutata magneesiumstearaati, vaid ainult looduslikke alternatiive, näiteks riisi ekstrakti.
✔Ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitseaineid ning säilitusaineid
✔Sobib allergikutele: on suhkru-, laktoosi- ja gluteenivaba

Looduslik antidepressant

Kasulikkus:

✔Rahutu uni
✔Meeleolumuutused
✔Hirm ja rahutus
✔Mõjub lõõgastavalt
✔Toetab emotsionaalset tervist
✔Toetab normaalset vererõhu taset
✔Toetab psühholoogilisi funktsioone ning soodustab rahulikku und
✔Aktiivne toidulisand, mis töötab immuunsüsteemiga, suurendades keha loomulikku kaitsepotentsiaali. See on kohustuslik püsivate viiruslike ja külmetushaiguste all kannatavatele inimestele
✔Rahustav toime, mis parandavad und ja normaliseerivad vererõhku
✔Naistepuna tuleb võtta vereringe stimuleerimiseks, dünaamika parandamiseks pärast operatsioonist taastumisel, südame- ja maksapatoloogiate ravimisel

Naistepuna ei sobi neile, kes kasutavad antidepressante, beebipille ja verevedeldajat.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top