OOMEGA-3,1000 mg, 350 mg EPA, 250 mg DHA, 120 kapslit, 4 kuu jagu

46.00

3 laos

Oomega-3 rasvhapetel, eelkõige EPA-l (eikosapentaeenhappel) ja DHA-l dokosaheksaeenhappel), on uuringutega tõestatud positiivne toime nii laste kui täiskasvanute südamele, ajule ja mälule, nägemisele ning kogu organismi arengule ja immuunsusele. Oomega-3 rasvhapped on vajalikud nägemise normaalseks arenguks ja nägemisteravuse säilitamiseks. Lisaks aitavad need langetada vererõhku ja normaliseerida kolesterooli taset veres, parandavad vere hüübivust ja muudavad veresoonte seinad elastseks.

-1000 mg 1 kapsli kohta

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas piisava koguse vedelikuga koos toiduga.

Toodetud Saksamaal    (Amazing Nature®)

Koostis: Fischol, katteaine (želatiin (veiseliha)), niiskusesäilitaja (glütseriin), antioksüdant (tokoferool (soja)).

Nende kapslite puhul on annus 350 mg EPA ja 250 mg DHA-ga ideaalne ja seega peate võtma ainult ühe kapsli päevas.

Kõrge biosaadavus. Absoluutne puhtus – ainulaadses puhastusprotsessis on dioksiinide, PCBde ja pestitsiidide kontsentratsioon madalaim, võrreldes teiste mereliste oomega-3 kontsentraatide tootjatega, samuti äärmiselt madal transrasvhapete sisaldus.

Ilma soovimatute lisanditeta, nagu magneesiumstearaat, vabastavad ained, lõhna- ja maitseained, värvained, täiteained ja loomulikult GMO-vaba, laktoosi- ja gluteenivaba.
Oomega-3-rasvhapped on asendamatud rasvhapped, see tähendab, et keha ise neid ei sünteesi.

✔Oomega-3 rasvahapped aitavad võidelda depressiooni ja ärevusega – depression on üks enimlevinud vaimseid häireid maailmas. Sümptomiteks on kurbus, masendus, tühjusetunne ja ärrituvus. Uuringud on näidanud, et inimesed, kes regulaarselt tarvitavad oomega-3 vitamiine, haigestuvad depressiooni väiksema tõenäosusega. Mis veelgi parem – kui ärevushäired ja depressioon on välja kujunenud, siis aitab oomega-3 tarvitamine kaasa sümptomite vähenemisele.
✔Aitab parandada silmanägemist – oomega-3 rasvhapped on vajalikud nägemise normaalseks arenguks ja nägemisteravuse säilitamiseks.
✔Aitab kaitsta diabeedi eest – oomega-3-rasvhapped tõstavad rakkude insuliinitundlikkust ja kaitsevad II tüüpi diabeedi eest. Häid rasvu on vaja selleks, et rakud oleksid terved. Rakkude kahjustus on väga paljude haiguste tekkepõhjus. Näiteks häirib see diabeedi korral insuliini toimet.
✔Aitab võidelda rasvumise vastu – oomega-3 rikaste toitude tarvitamine aitab vähendada keharasva ja suurendada lihasmassi.
✔Aitab stressihormoone kontrolli all hoida – oomega-3 rasvhapped DHA ja EPA aitavad vähendada kortisooli tootmist organismis. Uuringud on näidanud, et kalaõli tarbimine kahandab arvestatavalt stressihormoonide hulka.
✔Aitab tõsta õnnehormooni taset – oomega-3 rasvhapped aitavad tõsta serotoniini ehk õnnehormooni taset, mis aitab kaasa meeleolu tõstmisele, leevendades stressi sümptomeid.
✔Aitab leevendada menstruatsioonivalu – uuringud on näidanud, et naised, kes regulaarselt ja pidevalt tarvitavad oomega-3 rasvhappeid, kogevad vähem menstruatsiooniga kaasnevat kõhuvalu.
✔Aitab parandada une kvaliteeti – hea uni on tervise üks alustalasid. Inimesed, kelle organismis on vähe oomega-3 rasvhappeid, magavad halvemini kui need, kel pole rasvhapete puudust. Eriti mõjutab see väikelaste und. Oomega-3 rasvhappe madal tase on otseses seoses ka melatoniiniga – hormooniga, mis aitab uinuda, korrastades unetsükleid.
✔Aitab võidelda põletikega – oomega-3 rasvhapped on põletikuvastase toimega, põletik aga on üks faktoreid, mis mõjutab tugevalt meie veresooni ja võib viia südamehaiguste kujunemisele.
✔Aitab kaasa lapse arengule – oomega-3 rasvhapete tarvitamine raseduse viimasel trimestril ja imetamise ajal on eriti oluline, kuna need soodustavad lapse aju ja silmade arengut, ema paremat rasedusaegset tervist ja aitab vähendada enneaegse sünnituse riski.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top