PEOJÄRGSED kapslid, 60 kapslit

42.00

2 laos

PEOJÄRGSED kapslid aitavad vähendada alkoholi tarbimisest tingitud järelnähtusid ja kiirendada ainevahetust.

2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 3 kapslit jookide joomise ajal koos piisava koguse veega.

Toodetud Saksamaal  (Doc Bahama)

Koostis: pinnakattevahend: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (köögiviljakapsli kest koos geelistuva toimega: gellaan), magneesiumoksiid, männikooreekstrakt, viigimarjaekstrakt (puuvili), piimohakaekstrakt, tsinkglükonaatpulber, kurkumiekstrakt, ingveriekstrakt, kummeliekstrakt, hõlmikpuu ekstrakt, vitamiin B1 (tiamiin)

✔Tunne end peale pidu järgmisel päeval hästi.
✔aitab vähendada alkoholi tarbimisest tingitud järelnähtusid ja kiirendada ainevahetust. Alkohol ise on mõõdukas mürk, kuid veelgi mürgisem on ainevahetusel tekkiv atsetaalaldehüüd, millest tingituna tekib iiveldus, väsimus ja muud ebameeldivad pohmelli sümptomid. Alkoholi tarvitamisest tingituna kaotab organism vitamiine ja mineraalaineid ning langeb veresuhkru tase.
✔väljutab kiiresti organismist mürkained ja taastab organismi normaaloleku.
✔suurendab pohmelliga tegelevate ainete hulka maksas, vähendavad iiveldust.
✔taastab vitamiinide varud.
✔Optimeeritud retseptiga spetsiaalne valem! Valmistatud Saksamaal vastavalt ISO ja HACCP-le teie turvalisuse huvides!
✔Sisaldab männikoort, viigimarja, piimohakat, kurkumit, ingverit, kummelit, ginkgo bilobat! Pluss tiamiin normaalse energia ainevahetuse, psühholoogiliste funktsioonide ja närvisüsteemi jaoks!

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top