REISHI ekstrakt, 600 mg, 180 kapslit, 3-6 kuu jagu

48.00

13 laos

Reishi ekstrakti kasutatakse üldise väsimuse ja nõrkuse, astma, unetuse ja köha raviks.Seda on iidsetest aegadest peetud elueliksiirina ning see on Hiinas haruldane ja traditsiooniline hiina meditsiin. Reishi ekstrakt võib ka säilitada elujõudu, tugevdada kehaehitust, olla roosilise jumega, anti-seniilne. Pikendage eluiga, ravides tarbimishaigust.

-600 mg 1 kapsli kohta

-1200 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne kogus)

13 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapsel päevas

Toodetud Saksamaal  (Mind&Matter©)

Koostis:  Reishi ekstrakt (ganoderma lucidum) sisaldab 40% polüsahhariide, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli kest)

 

✔Pole  kahjulikke koostisosi ega talumatust.  Looduslikud kapslid on 100% vegan, laktoosi- ja gluteenivabad. Lisaks ei kasutata mingeid lisaaineid nagu magneesiumstearaat, värvaineid ja täiteaineid. Nii saad hea enesetundega jõuseene oma igapäevaellu integreerida.

✔Kvaliteetsed koostisosad – Reishi kapslid sisaldavad ainult kvaliteetseid ja testitud tooraineid. Võrreldes tavaliste seenepulbritoodetega sisaldavad seeneekstraktid organismile olulisi polüsahhariide palju suuremas kontsentratsioonis.

Hiina meditsiini järgi teatakse reishit kui “taimede kuningannat” või ” surematuse seene” nime all.
Ida-Aasiast pärinev punane Red Reishi seen e. Ganoderma toetab ja tasakaalustab kõikide organismisüsteemide normaalset funktsioneerimist, sealjuures üldist tervist ja füüsilist jõudu. Jahvatatud seenepulber soodustab und ja vähendab väsimust, annab energiat ning aitab kaasa keha puhastamisele.
Uuringute järgi on sellel seenel üle 150 antioksüdandi ja füto-toitainete, mis on palju suurem väärtus kui ühelgi teisel seene-, taime- või ravimtaimel, mistõttu on see üks täiuslikumaid toiduaineid, mida looduses võime leida.

✔ Reishi seen on suurepärane adaptogeen, mis tasakaalustab ja toetab kõikide organismisüsteemide normaalset funktsioneerimist.
✔Toetab ja tasakaalustab kõikide organismisüsteemide normaalset funktsioneerimist, sealjuures üldist tervist ja füüsilist jõudu
✔ Jahvatatud seenepulber soodustab und ja vähendab väsimust, annab energiat
✔Kiirendav rasvapõletusprotsesse
✔ Aitab kaasa keha puhastamisele-puhastab organismi mürk- ja jääkainetest
✔Tugevdab immuunsüsteemi
✔Alandab vererõhku
✔Sisaldab palju antioksüdante
✔Alandab allergilisi reaktsioone
✔Aitab seenhaiguste korral
✔Hea ajutegevuse toetaja-rahustab vaimu, mälu
✔Aitab keha toksiinidest puhastada
✔Soodustab ainevahetust
✔Pikendab eluiga ja vananemist
✔Parandab nahahooldust
✔On kasvaja- ja kiiritusvastane funktsioon, pärsib kasvaja kasvu, väldib operatsioonijärgset retsidiivi
✔Kaitseb maksa ja tõhustab detoksikatsiooni, parandab maksafunktsiooni ja parandab maksakoe vigastusi
✔Omab tõhusat südame-veresoonkonna haiguste vastast toimet germaaniumi kaudu, mis eemaldab verest toksiine, antihüpertensioon alandab veresuhkrut ja kolesterooli

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top