ROHELISE HUULEGA RANNAKARP, 1500 mg, 300 kapslit, 3-5 kuu jagu

42.00

2 laos

 Mikroelementide pomm – rohelise huulega rannakarp on oma koostise tõttu populaarseks toidulisandiks.
Omab väga kõrgeid glükosamiini, kondroitiinsulfaadi – kõrge molekulaarse mukopolüsahhariidi, B-vitamiini kompleksi, valkude ja mineraalide, looduslike Omega 3 rasvhapete kontsentratsioone. Vähendab artriidi sümptomeid, nagu näiteks valu, turse, kõhnus, ja toetab liigeste liikuvust. Lisaks kasutatakse düsmenorröa ja soolepõletiku korral.

-500 mg 1 kapsli kohta
1500 mg 3 kapsli kohta (maksimaalne annus)

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-3 kapslit päevas

Toodetud Saksamaal  (Redfood)

Koostis: rohelise huulega rannakarbi ekstrakt, vabastava toimega riisiekstrakt, riisitärklis

100% rohelise huulega rannakarp = kõrgeim biosaadavus Saksa kvaliteediga toode

1. Parandab ainevahetust-B12-vitamiini sisaldus mereannites aitab kiirendada inimese ainevahetust, sest ebaefektiivne ainevahetus tekitab letargiat, väsimust, tugevuse kadu ja isegi depressiooni.-
2. Suurendab immuunsust–Suur vitamiinide kompleks, sealhulgas molluskis sisalduv seleen, on väga oluline terve immuunsüsteemi loomiseks, nimelt kilpnäärme täielikuks toimimiseks.
3. Aitab tugevdada luid–Oluliste mineraalide ja orgaaniliste ühendite, sealhulgas fosfori, joodi ja mangaani sisaldus rannakarpide lihas on väga hea luu tervisele.
4. Võime ravida artriiti
5. Põletiku- ja valuvastane
6. Parandab närvisüsteemi
7. Parandab südame-veresoonkonna süsteemi-rasvhapped tugevdavad veresoonte seinu ja toetavad südamelihase tööd.
8. Hea naha tervisele–sisalduvad polüsingoorsed rasvad, aminohapped ja kasulike vitamiinide, eriti B1 ja B12 kompleks, soodustavad naha taastumist, kollageeni tootmist ja naharakkude taastumist. Mereannid on eriti kasulikud inimestele, kes kannatavad liigse kuiva või rasuse naha all.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top