SEEDEENSÜÜMID, 60 kapslit, 1-2 kuu jagu

37.00

1 laos

Seedeensüümid toetavad toidu lagundamist, ainevahetust ning aitavad kaasa mikrofloora tasakaalustumisele. Tootes sisalduvad ensüümid aitavad seedida nii valke, rasvu kui süsivesikuid.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: Söögi ajal soovitame 1 kuni 2 kapslit. Võtke kapslid lihtsalt suure klaasi veega. Palun ärge avage kapsleid

Toodetud Belgias  (Nutri&Co)

Koostis: Kapsel:hüdroksüpropüülmetüültselluloos, ensüümsegu (papaiin, proteaas, alfa-amülaas, tsellulaas, lipaas, beeta-galaktosidaseen, akaatsia), võilillepulber

✔Parem seedimine. Ensüümid on seedeprotsessi oluline osa, nad võtavad toidu lahti üksikuteks osadeks, et hõlbustada toidu  ja oluliste mikroelementide imendumist. Ensüümisd sobivad ideaalselt laktoositalumatuse, seedeprobleemide korral nagu puhitus või pärast rikkalikku söömist.

✔Seedeensüümid vegan.  Ei sisalda tavapäraseid ensüümipreparaate, millel on ohtlik sisaldus ja ilma soovimatute lisaainete või loomsete saadusteta.

Peatage laktoositalumatus. Kui teil on laktoositalumatus, teate, kui oluline on laktaas enamiku piimatoodete seedimisel. Ensüümsegu sisaldab 12000 alumiiniumlaktaasi (2 kapslit), nii et saate hõlpsasti seedida selliseid toite nagu piim, koor, teatud juustud, magustoidud.

✔Ensüümide kompleks sisaldab mõõdetud ja tõhusa aktiivsusega kõige olulisemaid seedeensüüme (lipaas, proteaas, amülaas, laktaas, tsellulaas).

Miks ja mille puhul tuleb ensüümpreparaate juurde võtta?

✔Seedimise toetamiseks ja ensüümipuuduse leevendamiseks,
✔Töödeldud ja kuumutatud toitude ja toitumise korral,
✔Toidutalumatuse puhul nt piima laktoosi ja nisu gluteeni talumatuse puhul,
✔Värske ja mitmekülgse toidu puudumise korral,
✔Kroonilise väsimuse ja kurnatuse korral, kuna stress hävitab ensüüme,
✔Vananemisel, kui soolestik ei ole enam võimeline vajalikus koguses ensüüme tootma.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top