SEENEEKSTRAKT,750 mg, 120 kapslit, 2 kuu jagu

48.00

Laost otsas

SEENEEKSTRAKT-  Need 5 elutähtsat seent on oma suure bioaktiivsete polüsahhariidide sisalduse tõttu traditsioonilises Aasia ja eriti Hiina meditsiinis üks populaarsemaid seeneliike. 5-kordne esmaklassiline kompleks sisaldab 300 mg Agaricus Blazei Murrill ekstrakti, 300 mg Cordyceps Sinsensis CS-4 ekstrakti, 300 mg Hericium Erinaceus ekstrakti ja 300 mg Shitake ekstrakti päevase portsjoni kohta

 

 

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas koos klaasi veega.

Toodetud Saksamaal    (Huvi Health)

Koostis: Agaricus Blazei puuviljakehaekstrakt (Agaricus Blazei Murill, 30% polüsahhariidid), korditsepsi puuviljakehaekstrakt (Cordyceps sinensis, 30% polüsahhariid), heritsiumi puuviljakehaekstrakt (Hericium Aminaceus, 30% polüsahhariid, bodyekstrakt FGGanoder4), reishma % % polüsahhariid), Shiitake viljakeha ekstrakt (Lentinus edodes, 30% polüsahhariid), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest).

5-kordne esmaklassiline kompleks sisaldab 300 mg Agaricus Blazei Murrill ekstrakti, 300 mg Cordyceps Sinsensis CS-4 ekstrakti, 300 mg Hericium Erinaceus ekstrakti ja 300 mg Shitake ekstrakti päevase portsjoni kohta.

32% polüsahhariid: seeneekstraktis on eriti suur looduslike polüsahhariidide osakaal. Päevane portsjon 2 kapslit sisaldab 490 mg bioaktiivseid polüsahhariide päevase annuse kohta

Vaba tarbetutest lisanditest, kunstlikest lõhna- ja maitseainetest, säilitusainetest, magneesiumstearaatidest, magusainetest ja värvainetest, laktoosivaba, gluteenivaba ja geenitehnoloogia. Jätkusuutlikult ja veganlikult toodetud, kahjustamata loomi ega loodust – nii toodetakse tooteid loodusliku abiga.

 

 

 

Shiitake seen (Lentinula edodes) on kõigist ravitoimega seentest kõige enam uuritud. Sellel on antihistamiinne (allergiavastane) toime ning see aitab võidelda kõrge vererõhu, vähi ja kasvajatega. Sellel on teisi seeninfektsioone ja viiruseid tõrjuv toime. Shiitake sisaldab kaheksat eri tüüpi aminohapet, mis on paremas vahekorras kui piimas munades ja sojas ning see on hea vitamiiniallikas, sisaldades A-, B-grupi ja D-vitamiini ja niatsiini. Seda on kasutatud loodusliku antibiootikumina, kõrge kolesterooli vastu, maksahaiguste ravis (nagu hepatiit ja tsirroos), üldise immuunsüsteemi toetajana ning diabeedi ravis.

 

Cordyceps sinensis ’t on ravimina kirjeldatud vanades Hiina meditsiiniraamatutes ja Tiibeti meditsiinis. See on haruldane rööviku ja seene kombinatsioon, mida leitakse Sikkimist kõrgemal kui 4500m. Traditsioonilised ravitsejad ja Põhja-Sikkimi kohalikud inimesed soovitavad seent, st Yarsa gumba, Keera jhar ( C. sinensis) kõigi haiguste korral kas ühe ravimina või koos teiste ravimtaimedega.
Korditsepsi kasutatakse köha, kroonilise bronhiidi , hingamishäirete , neeruhäirete , öise urineerimise, meeste seksuaalprobleemide, aneemia , ebaregulaarse südamelöögi, kõrge kolesteroolisisalduse , maksahäirete , pearingluse , nõrkuse, kõrvade helisemise , soovimatu kaalulanguse ja oopiumisõltuvuse raviks. .Seda kasutatakse ka immuunsüsteemi tugevdamiseks , sportliku jõudluse parandamiseks, vananemise mõjude vähendamiseks , pikema eluea edendamiseks ja maksafunktsiooni parandamiseks B-hepatiidiga inimestel .Mõned inimesed kasutavad korditsepsi stimulaatori, tooniku ja „adaptogeenina“, mida kasutatakse energia suurendamiseks, vastupidavuse suurendamiseks ja väsimuse vähendamiseks.

Lõvilakk-korallnarmik (Hericium Aminaceu-✔8 asendamatut aminohapet: uskumatu, kuid tõsi. Seen Hericium Erinaceus sisaldab kõiki 8 asendamatut aminohapet: isoleutsiini, leutsiini, lüsiini, metioniini, fenüülalaniini, treoniini, trüptofaani ja valiini.

Kui Sul on raske keskenduda või omandatu ei jää meelde. Lõvilakk-korallnarmik võib olla ideaalne abivahend. Lions mane on viimasel ajal nootropikuna väga populaarseks muutunud. Nootropikuteks kutsutakse toidulisandeid, millel arvatakse olevat võime tõsta kognitiivset võimekust, parandada keskendumisvõimet ning toetada aju tööd.

Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt toetab keskendumist, uute seoste loomist ning õppimisvõimet. On leitud, et vanemad inimesed, kellel on probleeme mäluga (näiteks Alzheimeri tõbi), ja kes tarbivad ekstrakti, saavad paremaid tulemusi.

Lakkvaabik (ka läikvaabik, Reishi, Lingzhi) (Ganoderma lucidum)on idamaade meditsiinis tuntud kui surematuse seen ja ülestõusmise taim. Seda on kasutatud üle 4000 aasta, et parandada tervist, pikendada eluiga, saada vastupanuvõimet haigustele ja energiat ning parandada mälu. Seda seent kasutatakse toetava ravimina vähi ja hepatiidi puhul. On teada, et see pikendab lümfirakkude eluiga, alandab vererõhku, ennetab südamehaigusi ja artriiti ning suurendab igapäevast energiataset. Kuna see on väga puine ja värskena söödamatu, siis traditsiooniliselt valmistatakse sellest teed. Vahel müüakse seda jahvatatud kohvilaadse puruna, mida saab lisada toidule, ning kapslite kujul.

Mandliseen (Agaricus blazei) sisaldab valkudega seotud polüsahhariide, mis pärsivad onkogeneesi, normaalsete rakkude protsessi muutumist pidevalt jagunevateks vähirakkudeks. Mõni neist seeneühenditest mitte ainult ei vähenda vähiks muutuvate rakkude arvu, vaid inimese leukeemiarakkudele keskendunud uuringud on näidanud, et nad annavad nendele vähirakkudele tegelikult märku apoptoosi või rakkude reguleeritud surma põhjustamisest. Teises uuringus eraldati seeneekstraktid, mis sisaldasid ühendit (1–3) -bD-glükaani, ja testiti neid aineid inimese eesnäärmevähirakkude suhtes. Nendel seeneühenditel on tegelikult antiangiogeensed omadused. Angiogenees on toitainete ja muude ressursside jaotamine peremeesorganismilt kasvajarakkudele. Need ühendid vähendavad nende toitainete liikumist vähirakkudesse ja põhjustavad lõpuks kasvaja kasvu pidurdumist.

Agaricus blazei ekstrakti kasutatakse laialdaselt kogu maailmas. Agaricus blazei Murilli seeneekstrakt on looduslik terviselisand, mis on Jaapanis muutumas ülipopulaarseks. Tänu paljudele tervisele kasulikele omadustele, nagu immuunsüsteemi toimimise parandamine ja veresuhkru taseme reguleerimine.Toidulisandite kasutavad ekstrakti tootmiseks sageli Agaricus blazei seene viljakeha või mütseeli. Viljakeha on seene maapealne osa ja seeneniidistik on seene maa all asuv osa.  Viljakeha ekstrakti peetakse toitvamaks ja kvaliteetsemaks tooteks kui seeneniidistiku ekstrakti. Viljakeha ekstrakt sisaldab rohkem mineraalaineid (st fosforit, vaske, tsinki ja kaaliumit) ja rohkem vitamiine, nagu C-, D- ja B-vitamiini.

  • Toetab tervislikku insuliinitundlikkust, mis võib aidata reguleerida veresuhkru taset nii, et see ei oleks liiga kõrge
  • Tugevdab immuunsüsteemi, vähendades viiruste ja bakterite põhjustatud haiguste riski.
  • Toetab rakkude tervist, vähendades ebanormaalse rakkude kasvu ohtu kehas.
  • Toimib antioksüdandina, aidates kaitsta keha vabade radikaalide eest, mis võivad kahjustada rakke ning põhjustada infektsioone ja haigusi.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top