SELEEN, 200 mcg, 180 kapslit, 6 kuu jagu

48.00

1 laos

Seleen on oluline antioksüdant, kaitstes rakke vabade radikaalide kahjustuste eest, aidates sellega vähendada vähki ja südamehaigustesse haigestumise riski. Seleen osaleb normaalse arengu, kasvu ja ainevahetuse protsessides.Seleenipuudus nõrgestab immuunsüsteemi ja võib võimendada mitmetest teistest teguritest tingitud haiguslike seisundite väljakujunemist.

200 mcg 1 kapsli kohta (päevane annus)

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos klaasi veega

Toodetud Saksamaal  (SanktAntoni)

Koostis: naatrium seleen, riisi ekstrakt, kapslikest tselluloos

Seleen on oluline mikroelement, millel on inimese organismile suur tähtsus. See pärineb loodusest maakoores olevate ühendite kujul, mis ei lahustu vees.

✔Akuutne või ennetav seleen aitab kaasa kilpnäärme normaalsele talitlusele. Kuid see aitab säilitada ka normaalseid juukseid ja küüsi. Lisaks aitab see kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele (füüsiline kaitse).
✔Väga hästi talutavad ja kõrge biosaadavus, et saavutada optimaalne efektiivsus. Ei kasuta magneesiumstearaati, vaid selle asemel looduslikku riisi ekstrakti. Suhkru-, laktoosi- ja gluteenivaba. Neid toodetakse ainult

Saksamaal vastavalt kõrgeimatele farmaatsiakvaliteedi standarditele (ISO 9001, HACCP ja GMP).

Defitsiidist tulenevad probleemid:

*Südamehaigused
*Juuste- ja küüntekahjustused
*Lihas- ja liigesevalud
*Depressioon
*Sagedased nakkushaigused
*Kõrge vererõhk
*Pigmendilaigud ja enneaegne kortsude teke
*Viljatus
*Läätsekae
*Kõõm

Seleen on mikroelement, mis esineb looduslikult pinnases ja esineb ka teatud toiduainetes. Joodavas vees on isegi väikseid koguseid.

Seleeni roll on antioksüdantide aktiivsuses. Antioksüdantsete ensüümide osana, eriti glutatiooni redutseerimisel, on see kogu keha kudede parandamise võti.

 

Seleeni peamised eelised:

✔Toimib antioksüdandina ja kaitseb oksüdatiivse stressi eest.

✔Seleeni eelised hõlmavad võimet võidelda vananemisprotsessiga ja toetada immuunsüsteemi, vähendades vabade radikaalide põhjustatud kahjustusi.

✔Aitab tugevdada immuunsust

✔Hiljutised uuringud näitavad, et seleen on immuunsusele kasulik, kuna see on vajalik immuunsüsteemi tõrgeteta toimimiseks ja võib olla ka oluline toitaine viiruste arengu vastu võitlemisel.

✔Aitab reguleerida kilpnäärme talitlust.

✔Uuringud näitavad, et kilpnäärme ainevahetuse ja seleenipuuduse vahel on seos. See mineraal toimib aktiivsete kilpnäärmehormoonide tootmisel katalüüsmuundurina. Kui kilpnääre ei tööta korralikult, on sellel palju tõsiseid, märgatavaid tagajärgi.

✔Kilpnääre kontrollib paljusid olulisi igapäevaseid kehafunktsioone, sealhulgas söögiisu, und, temperatuuri, kaalu, energiat ja palju muud.Probleem kilpnäärme õige talitlusega võib põhjustada negatiivseid sümptomeid, nagu ärrituvus, lihasnõrkus, väsimus, kaalulangus

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top