SPIRULINA ja CHLORELLA, 600 tabletti, kuni 6kuu jagu

41.00

Laost otsas

 SPIRULINA  ja CHLORELLA on super vitamiinide ja mikroelementide allikas.

Spirulina vetikaid kutsutakse supertoiduks selle rohke toitainetesisalduse tõttu. Spirulina sisaldab praktiliselt iga mineraali, aminohapet, vitamiini, ensüümi ja valku, mida on vaja hea tervise jaoks. Lisaks on see kergesti seeditav ja organism omastab seda kergesti. Selles sisalduvad toitained aitavad keha kaitsta, toita, vabastada mürkidest ja aidata kaasa keha loomulikele protsessidele.

-200 mg Spirulinat 1 tableti kohta

-200 mg Chlorellat 1 tableti kohta 

VAATA SEDA:  https://vitabi.ee/toode/spirulina-klorella-500-tabletti-kuni-5kuu-jagu/

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-8 tabletti päevas

Toodetud Saksamaal  (BalancedVitality)

Koostis: Orgaaniline Spirulina (Arthrospira platensis), Chlorella (Pyrenoidesa). Sisaldab sulfiteid.

  • Puhas toitaine: vegantoidulisand on valmistatud ilma lisanditeta, nagu magneesiumstearaadid, lõhna- ja maitseained, värvained, stabilisaatorid, täiteained, suhkrulisandid ja geenitehnoloogiata. Laktoosivaba, gluteenivaba ja säilitusainetevaba.
  •  100% puhtast spirulina ja klorella vetikatest valmistatud chlorella ja Spriulina mikrovetikagraanulid sobivad ideaalselt teie terve keha detoksifitseerimiseks kahjulikest ainetest, mida toit ja keskkond omastavad.
  • Efektiivne: kahel mikrovetikal spirulina ja klorella on loomulik võime siduda soovimatuid toksiine, näiteks raskmetalle. Spirulina ja klorella võtmisega väljuvad terves sooles olevad toksiinid kiiresti ja lihtsalt ning pakuvad ka olulisi  aineid nagu aminohapped, vitamiinid, rasvhapped, karoteen, mineraalid ja mikroelemendid.

Spirulina on sinakasroheline ainurakne spiraalikujuline magevee vetikas, mis sisaldab rohkelt kiudaineid, valke, vitamiine (sealhulgas A, B1, B2, B6, B12, C, D, E ja K), vajalikke mineraale (eriti rauda, kaltsiumit ja magneesiumit), rasvhappeid, nukleiinhappeid (nii RNA kui DNA), polüsahhariide ja antioksüdante. Spirulina on toitainete poolest nii rikas, et inimene võiks elada vaid süües seda ja juues vett. Spirulina sisaldab 8 põhilist aminohapet, mida organism ei sünteesi ja 10 aminohapet, mis tugevdavad tervist. Sisaldab beeta-karoteeni 30 korda rohkem kui porgandid.
On teada, et vanad asteegid olevat manustanud spirulinat oma sõdalastele, et tõsta nende vastupidavust ja füüsilist jõudu. Spirulina on tuntud kui tugev immuunsüsteemi tugevdaja. Sisaldades vähe kaloreid ja täiuslikus koguses valkaineid, on tegemist ka suurepärase abimehena kaalualandamisel (pigem tõstab lihasmassi). Spirulina kasutatakse ka kandidoosi ja akne korral, samuti veresuhkru ja kolesterooli taseme reguleerimiseks.

Klorella on roheline ainurakne magevee vetikas, mis sisaldab rohkelt valke, vitamiine (sealhulgas B12), mineraale (eriti rauda), amino- ja nukleiinhappeid. Klorella on kõige suurema klorofüllisisaldusega vetikas, mistõttu on tegemist väga tugeva verd ja kudesid puhastava ainena. Klorellat on eriti kasulik kasutada just puhastumiskuuri ajal. Klorella sisaldab ka kõrges kontsentratsioonis nii alfa, beeta kui ka gamma proliferatoor-aktiveeritud retseptoreid (PPAR), mis reguleerivad ainevahetuslikke protsesse, tugevdavad immuunsüsteemi ja mõjuvad organismile üldturgutavalt.
Klorella aitab väljutada raskemetalle, vähendab allergilisi reaktsioone ja põletikke. Lisaks organismi puhastamisele aitab klorella reguleerida menstruaaltsüklit, tasakaalustada organismi ph-taset, tugevdab veene, annab energiat, aitab tugevdada hingamisteid ning võib kergendada kroonilist põskkoopapõletikku ja allergilist nohu.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top