TARUVAIGU EKSTRAKTI TINKTUUR, (30ml)

37.00

1 laos

TARUVAIGU EKSTRAKTI TINKTUUR

Alkoholivabal taruvaigul on tugev toime paljude erinevate bakterite, seeneliste ja viiruste vastu. Taruvaik aitab ennetada hingamisteede nakkushaiguseid, leevendada külmetushaiguste sümptomeid ja ennetada keskkõrvapõletikku.

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: Soovitatav päevane annus:4–10-aastased lapsed: 10–40 tilka päevas.Üle 11-aastased lapsed ja täiskasvanud: 20 kuni 80 tilka päevas.Ärge ületage soovitatud päevaannust.

Toodetud Saksamaal

Koostis: Taruvaigu ekstrakt (10%), vesi, taimne glükool (toiduaine)

Ei sisalda kunstlikke säilitusaineid, glteenivaba.

Lastele, kes ei taha tablette neelata on kohane taruvaigu tinktuur-hea külmetuste puhul.

Mis on taruvaik

Sõna taruvaik pärineb ladina keelest ja tähendab “ülimat kaitset” või “linnakaitset”. See on võimas tervenemisallikas, mille mesilased toodavad puhtalt looduslikul viisil ning kaitseb tarusid välismõjude ja kahjulike mikroorganismide eest. Taruvaik, üldtuntud kui “must vaha” või “mesilasvaik”, omab inimese ainevahetusele ka mitmeid eeliseid.

Taruvaigu sisalduse olulised komponendid, mida peaksite terve immuunsüsteemi jaoks alati kaasas kandma, on flavonoidid, polüfenoolhapped ja nende estrid, terpeenid, steroidid, vitamiinid B1, B2, C ja E, samuti erinevad mineraalid ja aminohapped .
Taruvaigu ekstrakti tinktuuri( vees lahustuv 10%) töötlemisel kasutatakse uusimat tehnoloogiat. Looduslike mesindussaaduste väljatöötamisel tagatakse polüfenoolid, terpenoidid, aminohapped, lenduvad orgaanilised happed, ketoonid, kumariin, kinoonid, vitamiinid ja mineraalid.

Kasulikkus:

* aidata pidurdada põletikulisi protsesse
*vähendab turseid
*alandab kolesterooli
*piirab haigustekitajate arengu
*soodustab haavade parandamist ning leevendab isegi valulikkust
*Taruvaiku kutsutakse hellitavalt ka «looduslikuks antibiootikumiks», mida kasutatakse eelkõige tema antibakteriaalsete omaduste tõttu nina-, kurgu-, kõrva- ja hingamisteede vaevuste leevendamiseks. Ka kroonilise neelu- või ägeda kõripõletiku, limaskestade tursete ja köha korral kulub taruvaik marjaks ära.
*Immuunsüsteemi tugevdaja

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top