TARUVAIK, 1000 mg, 180 kapslit, 3-6 kuu jagu

44.00

1 laos

 

Taruvaik on viiruse- ja bakterivastase toimega, tema mikroelemendid osalevad füsioloogilistes protsessides ja immunoloogilistes reaktsioonides, aitavad vältida haiguseid ,ennetavad ainevahetushäireid ja on hädavajalikud elutähtsate funktsioonide täitmisel.

1000 mg 1 kapsli kohta
2000 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne päevane annus)

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 või 2 kapslit koos klaasi veega

Toodetud Suurbritannias    (Vivanta)

Koostis: Puhastatud taruvaik, õllepärmi pulber, želatiin, magneesiumstearaat, ränidioksiid

✓ KERGE KASUTADA – võtke mesilase taruvaik oma igapäevases režiimis lihtsalt 1 või 2 kapslit koos klaasi veega.
✓ SUUR VÄÄRTUS – Kuna igas konteineris on 180 kapslit, kestab iga mesilase taruvaigu pudel 3 kuni 6 kuud.
Antibiootikumikuuri ajal saab kahjustada seedekulgla mikrofloora. Taruvaigul on ka tõhus seenevastane toime, samal ajal ei tapa ta soolestiku kasulikke mikroobe. Seetõttu on kasulik antibiootikumide tarvitamise ajal võtta 1-2 kapslit päevas.

Hingamisteede haiguste ärahoidmiseks on taruvaik tõhus abimees. Seda võiksid tarvitada eriti need, kellel kipub sageli olema nohu, neelu-, kurgumandli- ja põsekoopapõletik või angiin.
Korra sügisel, talvel ja varakevadel võiks teha 2–4-nädalase taruvaigukuuri.

✔ta suurendab organismi kaitsevõimet
✔teeb kahjutuks mürke
✔vaigistab valu ja põletikku
✔parandab vereloomet ja haavu ning asendab mõnikord isegi antibiootikume.

Taruvaigus olevad amino- orgaanilised happed, antibiootilised ained ,mineraalsoolad ,vitamiinid ,mikroelemendid jm. tagavad mitmekülgse ravimõju. Näiteks fenoolhapped annavad taruvaigupreparaatidele parkiva ,põletikuvastase ,kapillaare tugevdava ,sappi ja uriini väljutava ,haavade ja haavandite kinnikasvatamist soodustava toime. Taruvaigul on bakterite paljunemist pidurdavaid ja neid hävitavaid omadusi ,ta mõjub nii antibiootikumikindlatele kui ka-tundlikele mikroorganismidele ning on aktiivsuse poolest paljudel juhtudel antibiootikumidest üle.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top