TESTOSTEROONI VÕIMENDAJA,120 kapslit, 2 kuu jagu

48.00

1 laos

Testosterooni võimendaja- ashwagandha + ženšenn + maca + tsink + lambalääts + tribulus terrestris + D-vitamiin – parandavad jõudlust ja libiidot.

2 kapslit sisaldab: lambalääts 200 mg, ashwagandha 150 mg, maca 100 mg, ženšenn 100 mg, must pipar 20 mg, tribulus 16,5 mg, tsink 14 mg, D vitamiin 7,4 μg

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas. Parema biosaadavuse saavutamiseks soovitame neid võtta hommikul vähemalt 15 minutit enne hommikusööki. Kui teil on aga tundlik kõht, soovitame need kaks annust eraldada (üks hommik ja teine ​​päeval).

Toodetud Hispaanias  (Nullure)

Koostis: Fenugree seemned (Trigonella foenum-graecum L.), kuivekstrakt hüdroksüpropüülmetüültselluloosist (kapsel), kuiv ekstrakt Ashwagandha juurtest (Withania somnifera (L.) Dunal), tsinkglükonaat, Maca juurte kuiv ekstrakt (Lepidium meyenii Walp.), kuiv. ekstrakt ženšennist (Panax Ginseng CA Mey.), täiteaine (maisitärklis), kuivekstrakt musta pipra viljadest (Piper nigrum L.), kuivekstrakt tribuluse viljadest (Tribulus terrestris L.) ja kolekaltsiferool (vitamiin D3).

Kvaliteedi garantii: valmistatud CE-standardis ning vastavad rangetele tootmisstandarditele ja protsessidele ISO 9001 ja GMP.

✔Tribulust kasutatakse India Ayurveda meditsiinis libiido suurendamiseks
✔Macat kasutatakse traditsiooniliselt afrodisiaakumina ja see parandab teadaolevalt energiat ja treeningvõimet.
✔Ženšenn, lambaläätse ja Ashagandha: lisaks paljudele eelistele tugeva antioksüdandina suurendab ženšenn libiidot.
✔Lambaläätse ja Ashwagandhat kasutatakse traditsioonilises meditsiinis testosterooni taseme tõstmiseks, libiido ja üldise vastupidavuse suurendamiseks.
✔Tsink ja D-vitamiin: defitsiit on madala testosterooni taseme võimalik põhjus.

Ohutusteave:

See on toidulisand, mis kaasneb teie tervisliku eluviisiga ja mida ei tohiks kasutada mitmekülgse tasakaalustatud toitumise asemel. Ärge ületage soovitatud annust. See toode on mõeldud täiskasvanutele ja ei tohi olla lastele kättesaamatuks. Kui olete rase, toidate last rinnaga, põete mõnda haigust või kasutate praegu ravimeid, pidage enne kasutamist nõu oma arstiga.

Go to Top