TSINK+SELEEN+KROOM,120 kapslit, 2 kuu jagu

42.00

17 laos

IMMUUNKOMPLEKS

Tsink, seleen, jood, räni, mangaan, vask ja kroom on inimese organismi jaoks elutähtsad mikroelemendid – igaüks neist osaleb organismis rohkem kui 500 keemilises reaktsioonis, kas otseselt või kaudselt läbi teiste abimehhanismide. Nende olemasolust sõltub kõikide teiste mineraalainete omastatavus, vitamiinide ja fermentide aktiivsus jne.

tsink 4,5 mg seleen 24,8 mcg kroom 18,8 mcg  1 kapsli kohta
tsink 9 mg seleen 49,6 kroom 37.6 mcg   2 kapsli kohta (päevane annus)

17 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas

Toodetud Saksamaal  (Itsme.now®)

Koostis: Tsink, seleen, kroom

✔Tagab närvisüsteemi normaalse funktsioneerimise;
✔Toetab südame-veresoonkonna ja lihas-liigeste süsteemi tööd;
✔Osaleb immuunsüsteemi, seedesüsteemi ja maksa töös;
✔Mõjutab positiivselt vereloomet, lihaseid, nahka ja juukseid;
✔Kindlustab energeetilise ainevahetuse- ja valkude-, rasvade- ning süsivesikute metabolismi toimimise;
✔Tugevdab juukseid, küüsi, luid.

*Tsink – on oluline mineraal kogu organismi toimimise seisukohast. Tsink on vajalik mikroelement kilpnäärme, suguhormoonide, kasvufaktorite sünteesis ja talitluses. Samuti aitab kaasa immuunsüsteemi ja ainevahetuse normaalsele talitlusele, maitse- ja lõhnaaistingu tagamisele, kasvule ja heale nägemisele. Tsingi mõju on kõige paremini näha kiiresti uuenevate kudede nagu naha, juuste ja küünte tervises.

*Seleen- on antioksüdant, mis on vajalik immuunsüsteemi talitluseks, mõjutades ka kilpnäärmehormoonide tootmist ning paljunemist (sisaldub spermatosoidides). Oluline faktor ensüümide koosseisus, mis kaitsevad organismi oksüdatiivse stressi kahjustava toime eest.Kaitseb organismi raskemetallide toksilisuse eest.

*Kroom- on ülimalt tähtis komponent suhkru ja rasvade ainevahetuses. Ta aitab viia veresuhkrut ehk glükoosi vereringlusest rakkudesse, et selle abil rasvadest, süsivesikutest ja proteiinidest energiat toota. Kroom stimuleerib rasvhapete ja kolesterooli sünteesi, mis on olulised aju toimimisel ja keha teistes protsessides. Kroom aktiveerib paljude ensüümide tootmist, mida on omakorda vaja organismi eluks vajalikeks keemilisteks protsessideks.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top