AMINOHAPPED, 180 kapslit, 2-3 kuu jagu

49.00

2 laos

Aminohapped moodustavad meie keha massist 15–20 %, olles vee järel teisel kohal. Seega on meie keha lihaste ja organite põhikoostisosaks aminohapped ning need on vajalikud terve keha jaoks. Tegelikult polegi inimese organismis funktsioone, mida aminohapped ei mõjutaks.

 

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: vajadusel kuni 3 kapslit koos veega. Annustamine sõltub alati individuaalsest koostisest ja loomulikult võib seda vajadusel muuta kapslite arvuga päevas.

Toodetud Saksamaal

Koostis:  L-leutsiin, L-valiin, L-isoleutsiin, L-lüsiin HCL, L-fenüülalaniin, L-treoniin, L-metioniin, L-trüptofaan, püridoksaal-5-fosfaat, kapsli kest hüdroksüpropüülmetüültselluloos

Täiendatud B6-vitamiiniga, mis on aminohapete metabolismis kõige olulisem koensüüm

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                   3 kapsli kohta                               % NRV*


L-leutsiin                                                            399,99 mg                                        *

L-valiin                                                               339 mg                                              *

L-isoleutsiin                                                      302,49 mg                                        *

L-lüsiin HCL                                                    291,99 mg                                          *

L-fenüülalaniin                                                263,49 mg                                         *

L-treoniin                                                          227,01 mg                                          *

L-metioniin                                                      143,01 mg                                           *

L-trüptofaan                                                    79,98 mg                                             *

Vitamiin B6                                                       0,699 mg                                           49,93%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

✔Maisitärklise fermentatsioonist saadud aminohapped, ilma lisanditeta (eelkõige ilma magneesiumstearaadita) Fermentatsiooniks kasutatavad mikroorganismid kasutavad toiteväärtusena eranditult taimset toorainet. Ei kasutata loomseid koostisosi nagu želatiin, karvad või suled.

Aminohappeid saadakse toidust valkudena. Seedimisprotsessi tulemusena lagundatakse valgud aminohapeteks ja transporditakse vereringega laiali. Sealt kasutab organism aminohappeid vastavat vajadusele erinevate valkude, ensüümide ja hormoonide tootmiseks. Kui toidust ei saada kätte piisavas koguses aminohappeid, siis organismi uuenemise protsess muutub aeglasemaks ja see võib kaasa tuua erinevaid tervisega seotud probleeme (nõrk immuunsüsteem, probleemne nahk jne).
Aminohapped on elulise tähtsusega kõigis keha funktsioonides nagu seedimine, maksa toimimine või haavade paranemine. Need toidavad nahka, sidekudesid, siseorganeid, näärmeid, juukseid ja küüsi. Lisaks on nad oluliseks energiaallikaks ning rasva ja süsivesikuid tootev toitaine.

Paljud patoloogilised seisundid, nagu nõrgenenud immuunsüsteem, kaalulangus, haavandid, kõhulahtisus, juuste ja naha depigmentatsioon ning lihasnõrkus, on seotud aminohapete puudulikkusega

Asendamatuteks aminohapeteks on:

Trüptofaan – tähtis roll aidata kaasa une rütmi kontrolliva hormooni (melatoniini) tekkele;
Valiin – on lihaste energia allikaks ja see toetab tugevalt raku ainevahetust;
Fenüülananiin – osaleb insuliini tootmises, melaniini sünteesis ning maksa, neerude, kilpnäärme ja kesknärvisüsteemi stabiliseerilisel;
Metioniin – selle madal tase võib põhjustada depressiooni või selle süvenemist, allergiaid ja suurendada mürkide kogust organismis. See osaleb valkude sünteesis ja kudede kasvus;
Lüsiin – oluline lihaste kasvamiseks, nahkkoe paranemiseks ning hormoonide, ensüümide ja antikehade tootmiseks. See tagab kaltsiumi parema imendumise, kollageeni tootmise ning kontrollib veres rasvasisaldust;
Treoniin – täidab bioloogilisi funktsioone ning aitab säilitada head tuju ja tervist;
Leutsiin – toetab luude, naha ja lihaste taastumist ning võib parandada valgu imendumist;
Isoleutsiin – aminohape, mida vajatakse hemoglobiini tootmises ja see toetab taastumist;
Histidiin – osaleb punaste ja valgete vereliblede moodustamisel ja aitab säilitada müeliini ümbriseid, mis kaitsevad närvirakke.

✔8 asendamatut aminohapet ekstraheeritakse kaunviljadest ja on 100% vegan. Keha ei saa toota asendamatuid aminohappeid. Eriti sportimise ajal on  kapslid asendamatud.

✔Väga hea biosaadavus – puhas taimne aminovalk lihaste, organite, naha, luude ja ensüümide ehitusmaterjalina – Saksa esmaklassiline kvaliteet.

✔Vegan lahendus-täiuslik aminohapete profiil tugevuse, jõudluse ja taastumise tagamiseks. Optimaalne varu kõigi 8 asendamatu aminohappega. Toetab lihaste kasvu, rasva kadu, vähendab iha. Kasutada ravina või püsivalt sobilik veganitele ja taimetoitlastele.

✔Ülim võimendusefekt! Teie keha toodab 20 erinevat aminohapet. Kaksteist neist ise, puuduvad kaheksa aminohapet peavad imenduma toiduga – siin saab meie aminoelusüsteem sind suurepäraselt toetada. Sest süsteem koosneb L-Amino Basixist, mis sisaldab juba kõiki kaheksat puuduvat aminohapet. See toetab kõigi aminolifesystemi toodete tõhusust ja toimib täiendava aktivaatorina.

Amino essentials aitab teil iga päev moodustada piisavalt kehavalku ja toob seeläbi toitained paremini ja kiiremini teie rakkudesse. Samuti toetab see teie lihaste valkude sünteesi (vastupidavus, jõud, sobivus).
Amino essentials koosneb kaheksast asendamatust aminohappest, mida keha vajab valkude moodustamiseks. Need on seotud kõigi keha oluliste funktsioonidega.
Amino essentials pakub teile täiuslikku aminohappeprofiili tugevuse, jõudluse ja taastumise tagamiseks. Tarbimine on soovitatav ravina või püsivalt. Tunne end igapäevaelus vormis ja tasakaalus.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top