C VITAMIIN bioflavonoididega ,1000 mg, 180 kapslit, 6 kuu jagu

44.00

1 laos

C VITAMIIN bioflavonoididega toetab teie kaitsevõimet, antioksüdante, naha, luude, liigeste hooldamist.
Immuunsüsteem: Tsitrusviljade bioflavonoidid ja C-vitamiin omavad sünergistlikku toimet ja aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele voolule. Luud, kõhred, nahk ja hambad: C-vitamiin ja tsitruseliste bioflavonoidide kompleks aitavad kaasa veresoonte, luude, igemete, kõhrede ja hammaste kollageeni moodustumisele. See võib toetada elastsete kudede (sidemed, kõõlused) funktsiooni. Antioksüdandid: C-vitamiin koos bioflavonoididega aitab kaitsta rakke oksüdatiivsete kahjustuste eest. Vähendab kurnatust ja kurnatust: C-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning avaldab soodsat mõju väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.

-1000 mg 1 kapsli kohta (päevane annus)

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas söögi aja

Toodetud Suurbritannias  (N2 NATURAL NUTRITION)

Koostis: C-vitamiin (L-askorbiinhape), hüdroksüpropüülmetüültselluloos *, tsitrusviljade bioflavonoidid (Citrus sinensis) 40% ja värvus (klorofülli vasekompleksid) * * kapsli koostis (taimne)

✔100% looduslik. Ei sisalda magneesiumstearaati, gluteeni ega laktoosi: ei kunstlikke maitseaineid, säilitusaineid ega magusaineid. C-vitamiini + tsitruseliste bioflavonoidi lisandit pakutakse tablettide asemel taimsetes klorofülli kapslites, et tagada maksimaalse kontsentratsiooni ja puhtuse, minimeerida aglomeraatide kasutamist, maksimeerida toimeainete imendumist ja vähendada soolestiku ärritust.

✔Suur annus C-vitamiini (1000 mg) koos P-vitamiiniga (tsitrusviljade biofilonoidid).

✔C-vitamiini ja tsitrusviljade flavonoidide maksimaalne efektiivsus: C-vitamiini suur annus (1000 mg) ja selle sünergia tsitrusviljade bioflavonoidide ehk P-vitamiiniga suurendab selle efektiivsust ja aitab tugevdada immuunsüsteemi normaalseid funktsioone, samuti normaalset energiavahetust ja aitab leevendada väsimust ja kurnatust.

Naha, luude, liigeste hooldus ja antioksüdant: C-vitamiin on oluline liigeste, luude ja naha hooldamiseks, kuna see aitab kaasa kollageeni moodustumisele ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivsete kahjustuste eest. Tsitrusviljade bioflavonoididel ehk P-vitamiinil on antioksüdantsed omadused ja need suurendavad C-vitamiini või askorbiinhappe imendumist, takistades selle oksüdeerumist ja pikendades selle toimet.

✔C-vitamiinil ja bioflavonoididel põhinev toidulisand. C-vitamiin aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. C-vitamiin aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Tsitrusviljade bioflavonoididel ja C-vitamiinil on antioksüdantsed, põletikuvastased, immuunsüsteemi stimuleerivad ja allergiavastased omadused.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

 

Märksõnad:

C-vitamiin, c vitamiin, cvitamiin, c-vitamin, cvitamin, c vitamin

Go to Top