KANEPIÕLI KAPSLID, 1000 mg, 210 kapslit, 7 kuu jagu

50.00

7 laos

Tervislikud oomega-3 rasvhapped, mis kuuluvad polüküllastamata rasvhapete hulka, on eriti tähtsad, sest neil on meie kehas täita rida unikaalseid ülesandeid alates ajutegevuse turgutamisest kuni ulatuslike põletikuliste reaktsioonide vähendamiseni. Üldiselt on rasvad organismile väga vajalikud.

1 geelkapsel sisaldab 1000 mg kanepiõli

 

7 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga

Toodetud Saksamaal  (Aurem)

Koostisosad:  sisaldab olulisi flavonoide, mineraale ja terpeene, aga ka oomega-3, oomega-6 ja oomega-9 rasvhappeid, alfa-linoolhapet (ALA), gamma-linoolhapet (GLA), linoolhapet (LA), stearidonhape (SDA), vitamiinid (A, C, E, beetakaroteen) ja looduslikud antioksüdandid.

✔ Kõrge biosaadavus: meie kanepiõli kapslid koosnevad eranditult meie esmaklassilisest esmaklassilisest ja “kiire vabanemisega” pehmest geelkapslist, mis tagab kiire vabanemise ja optimaalse biosaadavuse.
✔ Vabad pestitsiididest ega muudest kunstlikest lisaainetest, geenitehnoloogiast, allergeenidest ning sobivad seetõttu ideaalselt ka veganitele ja taimetoitlastele.

  • Tippkvaliteet ja väga kontsentreeritud:  kanepiõli on eriti puhas ja suure doseeringuga ning seetõttu üks parimaid turul, sest  väga tähtis on toodete kvaliteet ja puhtus ning kasutatakse toodetes ainult parimaid tooraineid.

ALFA-linoleenhape (ALA) aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset. Tarbijat tuleb
seejuures teavitada, et kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 2 g ALA-d.

Linoolhape aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset. Tarbijat tuleb seejuures teavitada,
et kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 10 g LA-d.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top