KANEPIÕLI KAPSLID, 1000 mg, 210 kapslit, 7 kuu jagu

56.00

4 laos

Tervislikud oomega-3 rasvhapped, mis kuuluvad polüküllastamata rasvhapete hulka, on eriti tähtsad, sest neil on meie kehas täita rida unikaalseid ülesandeid alates ajutegevuse turgutamisest kuni ulatuslike põletikuliste reaktsioonide vähendamiseni. Üldiselt on rasvad organismile väga vajalikud.

1 geelkapsel sisaldab 1000 mg kanepiõli

 

4 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga

Toodetud Saksamaal

Koostisosad: kanepiseemneõli   sisaldab olulisi flavonoide, mineraale ja terpeene, aga ka oomega-3, oomega-6 ja oomega-9 rasvhappeid, alfa-linoolhapet (ALA), gamma-linoolhapet (GLA), linoolhapet (LA), stearidonhape (SDA), vitamiinid (A, C, E, beetakaroteen) ja looduslikud antioksüdandid.  

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB               1 kapsli kohta                               % NRV*


Kanepiseemneõli                                           1000 mg                                         *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

✔ Kõrge biosaadavus: meie kanepiõli kapslid koosnevad eranditult meie esmaklassilisest esmaklassilisest ja “kiire vabanemisega” pehmest geelkapslist, mis tagab kiire vabanemise ja optimaalse biosaadavuse.
✔ Vabad pestitsiididest ega muudest kunstlikest lisaainetest, geenitehnoloogiast, allergeenidest ning sobivad seetõttu ideaalselt ka veganitele ja taimetoitlastele.

  • Tippkvaliteet ja väga kontsentreeritud:  kanepiõli on eriti puhas ja suure doseeringuga ning seetõttu üks parimaid turul, sest  väga tähtis on toodete kvaliteet ja puhtus ning kasutatakse toodetes ainult parimaid tooraineid.

ALFA-linoleenhape (ALA) aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset. Tarbijat tuleb
seejuures teavitada, et kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 2 g ALA-d.

Linoolhape aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset. Tarbijat tuleb seejuures teavitada,
et kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 10 g LA-d.

Kanepiseemneõli: Kanepiseemneõli saadakse kanepitaime seemnetest ja on rikas asendamatute rasvhapete poolest. Eelkõige sisaldab see Omega-3, Omega-6 ja Omega-9 rasvhappeid. Need rasvhapped on olulised südame tervise, immuunsüsteemi ja naha jaoks. Omega-3 rasvhapped on tuntud oma põletikuvastaste omaduste poolest.

Omega-3 rasvhapped:
✔Südame tervis: Omega-3 rasvhapped, eriti eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA), võivad aidata vähendada südamehaiguste riski. Need võivad alandada vererõhku, vähendada triglütseriidide taset ja hoida veresooni tervena.

✔Põletikuvastane: Omega-3 rasvhapetel on võimsad põletikuvastased omadused. Need võivad vähendada kroonilist põletikku organismis, mis on seotud paljude haigustega, sealhulgas artriidi ja põletikulise soolehaigusega.

✔Ajufunktsioon: DHA, oomega-3 rasvhape, on aju rakumembraanide oluline komponent. Oomega-3 rasvhapete piisav tarbimine võib toetada ajutegevust ja vähendada neurodegeneratiivsete haiguste riski.

Omega-6 rasvhapped:
✔Põletikuline reaktsioon: Omega-6 rasvhapped mängivad rolli põletikulise reaktsiooni soodustamisel kehas. Kuigi põletik on infektsiooniga võitlemisel oluline, võib oomega-6 rasvhapete liigne tasakaal põhjustada kroonilist põletikku, suurendades põletikuliste haiguste riski.

✔Naha tervis: Omega-6 rasvhapped võivad edendada naha tervist ja aidata säilitada terve naha barjääri.

Omega-9 rasvhapped:
✔Südame tervis: Omega-9 rasvhapped, eriti oleiinhape, võivad aidata reguleerida vere kolesteroolitaset ja vähendada südamehaiguste riski.

✔Põletikuvastane: Omega-9 rasvhapetel võib olla põletikuvastaseid omadusi ja need aitavad vähendada põletikku kehas.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top