KALMEGHI EKSTRAKT (Andrographis Paniculata), 500 mg, 120 kapslit, 2-4 kuu jagu

49.00

2 laos

LOODUSLIK ANTIBIOOTIKUM

Andrographis Paniculata on populaarne Tai palavikuvastane ja põletikuvastane taim, mis on ette nähtud nohu ja kopsuhaiguste raviks. Seda kasutatakse kurguvalu, gripi, SARSi, ägedate hingamisteede infektsioonide, bronhiidi, tonsilliidi, kopsupõletiku ja astma raviks. Selle kasutamisel muutub hingamine vabamaks, pehmandeb ja niisutab kurku ning vähendab palavikku.

-500 mg 1 kapsli kohta

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas ilma närimata koos piisava koguse vedelikuga

Toodetud Saksamaal (Scheunengut)

Koostis: kalmeghi ekstrakt (Andrographis Paniculata, millest 10% andrografoliid), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli kest)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB             1 kapsli kohta                               % NRV*


Kalmeghi ekstrakt                                          500 mg                                          *

millest andrografoliide 10%                          50 mg                                            *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

Andrographis Paniculata, India Echinacea või Kalmegh, erinevad riigid, selle suurepärase ravimtaime erinevad nimed.

Andrographis paniculata, tuntud kui “Kibeduse kuningas”, on tavaline ravimtaim, mis on tänapäeval nohu raviks alternatiivmeditsiinis populaarsust kogumas. Andrographoliid on üks peamisi toimeaineid. Andrographis ekstrakti pulber-sellel on funktsioon soojuse hajutamiseks ja detoksifitseerimiseks, põletiku vähendamiseks ja valu leevendamiseks. Sellel on eriline raviv toime bakteriaalsetele ja viiruslikele ülemiste hingamisteede infektsioonidele ja düsenteeriale ning seda nimetatakse “looduslikuks antibiootikumiks”.

Andrographis ekstrakti pulber, tuntud ka kui andrografoliid, on tugev traditsiooniline taimne ravim, mida on sajandeid kasutatud Ayurveda ja traditsioonilises Hiina meditsiinis. See on saadud Andrographis paniculata taimest, mis on pärit Indiast ja Sri Lankalt, kuid mida nüüd kasvatatakse paljudes teistes maailma osades. Ekstrakti on põhjalikult uuritud ja sellel on suur hulk terapeutilisi toimeid, sealhulgas võime tugevdada immuunsüsteemi, vähendada põletikku ja võidelda infektsioonidega.

Andrographise ekstrakt on viimastel aastatel pälvinud üha suuremat huvi tänu oma muljetavaldavale tervisele kasulikule mõjule. Ekstrakt on saadud Andrographis paniculata taime lehtedest ja vartest, mida kasutatakse tavaliselt mitmesugustes traditsioonilistes meditsiinides paljude haiguste raviks. Andrographise ekstrakt sisaldab bioaktiivset ühendit nimega Andrographolide, mis vastutab taime tervist edendavate omaduste eest.

Andrographis paniculata ekstrakti kasutatakse tavaliselt infektsioonide ja mõnede haiguste raviks, sageli antibiootikumidena. Seda kasutatakse traditsioonilises meditsiinis nakkushaiguste ja palaviku raviks. Andrographis on ka antibakteriaalsete, antioksüdantsete, põletikuvastaste ja immunostimuleerivate omadustega.

Andrographist kasutatakse tavaliselt külmetuse, osteoartriidi, kurgu- ja mandliinfektsioonide ning haavandiliseks koliidiks nimetatava soolehaiguse korral. Andrographist kasutatakse enamasti külmetushaiguste, gripi ja ülemiste hingamisteede infektsioonide korral.

✔Ei kasutata soovimatuid lisaaineid, säilitusaineid ja täiteaineid. Seetõttu ei ole kapslid täielikult täidetud – vaid 100% puhtad ja ilma GMOta.

NÄIDUSTUSED:

✔palavik
✔põletik
✔valu
✔nohu
✔kopsuhaigused
✔kurguvalu
✔gripp
✔hingamisteede infektsioonid
✔bronhiit
✔kopsupõletik
✔astma
✔düsenteeria
✔immuunsüsteem
✔infektsioonid
✔kopsu tervise

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top