KLOROFÜLL, 50 ml

31.00

Laost otsas

Klorofüll blokeerib kantserogeenset toimet organismis ja kaitseb inimese DNA-d toksiliste hallitusseente nagu aflatoksiinist põhjustatud kahjustuste eest. Klorofüllirikkad taimed puhastavad keha toksiinidest ja võimaldavad organismil optimaalsel tasemel toimida.

60 tilka=2 ml (päevane annus)

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 55-60 tilka päevas (250 ml vette tilgutada)

Toodetud Saksamaal  (Effective Nature®)

Koostis: looduslik klorofülliin

Vedel klorofüll – eriti looduslik.

Efektiivsest loodusest pärit vegan klorofülli tilgad on eriti looduslikud: need sisaldavad looduslikku klorofülliini ekstrakti ja on ilma maitse-, säilitus- ega värvaineteta. Lõppkokkuvõttes koosnevad tilgad ainult kahest koostisosast: veest ja klorofülliinist. Klorofülliin saadakse klorofülli ekstraheerimisel lehtedest ja muudest taimsetest kiududest. Seetõttu on tegemist puhtalt loodusliku kangaga. Efektiivne loodus ekstraheerib selle lutserni taimest. 

Looduslik klorofüll: nende tõhusast loodusest pärit klorofüllitilkade korral kasutatakse ainult lutserni vetikatest pärit looduslikku klorofülli. Klorofülliin on taimne ekstrakt, mis pärineb täiesti looduslikust päritolust.
Puhas taimne saadus, mis koosneb eranditult kahest koostisosast: veest ja looduslikust klorofülliinist, mis on saadud Alfalfa vetikatest. Tootmisel või töötlemisel ei kasutata soovimatuid lisaaineid, näiteks säilitusaineid ega värvaineid.

Kasulikkus:

✔stimuleerib punavereliblede tootmist, st rohkem energiat;
✔aitab kaasa heale vereringele;
✔aitab puhastada maksa – vabastab toksiinidest, mis on tulnud suitsetamise, reostuse ja toiduga;
✔on antioksüdansete omadustega võitlemaks vabade radikaalidega;
✔anti-kantserogeensed omadused: aitab vältida teatud haiguseid (nt vähk);
✔soodustab seedimist ja parandab ainevahetust
✔kiirendab haavade paranemist;
✔aitab puhastada halba hingeõhku.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top