KURKUMIIN vedel, 500 mg, 60 kapslit, 1 kuu jagu

33.00

2 laos

Kurkumiin on tugev antioksüdant, mis võitleb kehas rakke kahjustavate vabade radikaalidega. Kurkumiin parandab immuunsüsteemi 5-8 korda paremini kui c-vitamiin, seda just kõrge antioksüdantide osakaalu tõttu. Kurkumiin on isegi nii tugev, et pühib minema hüdroksüülradikaalid, mida mõned peavad kõige reaktiivsemaks kõikidest antioksüdantidest. See parandab rakkude vastupanu nakkustele ja pahaloomulistele kasvajatele.

1000 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne päevane annus)

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas

Toodetud Suurbritannias  (Vivanta)

Koostis: NovaSOL kurkumiini segu (emulgaator [polüsorbaat], curcuma longa ekstrakt [6% kurkuminoid]), kapsli kest (hüpromelloos), antioksüdant (askorbiinhape), kolekaltsiferool (D-vitamiin)

Vedelkuld- täiustatud vedela kurkumiiniga, mis on 185x rohkem bioloogiliselt kättesaadavam kui kurkumiin või kurkum.
Võrratu kurkumiini allikas – 500 mg NovaSOL kurkumiini segu kapsli kohta (30 mg kurkuminoidide ja 5,4 μg D-vitamiiniga) ning uskumatu 185-kordne biosaadavus püsivad kehas 24 tunni jooksul rohkem kurkumiini kui teised võistlevad tooted.

Kasulikkus:

✔Naturaalne külmetushaiguste ennetaja
✔Naturaalne antiseptik, hoiab ära infektsioone, kõrvetisi ning haavandeid
✔Põletikuvastane – töötab sama hästi kui põletikuvastased ravimid, kuid ilma kõrvaltoimeteta
✔Lisaks bakterivastastele omadustele toimib kurkum valuvaigistavalt.
✔Kurkumiin alandab kahjulikku kolesteroolitaset ja pärsib veretrombide teket, kuna blokeerib põletikuliste ainete tootmist. Ühtlasi aitab kurkum vältida ja leevendada ateroskleroosi.
✔Kurkum on näidanud suurepärast toimet metaboolse sündroomi leevendajana ja ärahoidjana, kuna alandab vererasvade taset, aitab reguleerida ainevahetust ja vähendada kehakaalu. Ainevahetuse reguleerimiseks ja kehakaalu vähendamiseks võib kasutada ka kurkumikapsleid.
✔Kurkum on tõestatult tõhus diabeedi riski vähendaja.
✔Kurkum aitab pea kõikde maksaprobleemida, k.a rasvmaksa ja hepatiidi puhul.
✔Hiinas on kurkumit aastasadu kasutatud depressioonivastase ravimina.
✔Kurkum takistab amüloidnaastude tekkimist ajus, vähendades seeläbi Alzaimerisse haigestumise riski ja leevendades juba olemasolevat haigust.
✔Kurkumiini kasutatakse edukalt põletikuliste nahahaiguste, sh akne ja psoriaasi raviks.
✔Kurkumil on haavade paranemist ja naha taastumist kiirendav toime.
✔Kurkumiini põletikuvastased omadused näitavad suurepärast toimet süsteemse põletikuga kulgevate haiguste (nt reuma ja osteoartriidi) ravis.
✔Kurkumiini toime vähendab tõendatult aneurüsmi (veresoone seina väljasopistuse) sümptomeid.
✔Kurkum on suureks abiks seedeprobleemide leevendamisel.
✔Kurkum parandab valkude seedumist ja imendumist.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top