KURKUMIIN vedel, 500 mg, 60 kapslit, 1 kuu jagu

33.00

2 laos

Kurkumiin on tugev antioksüdant, mis võitleb kehas rakke kahjustavate vabade radikaalidega. Kurkumiin parandab immuunsüsteemi 5-8 korda paremini kui c-vitamiin, seda just kõrge antioksüdantide osakaalu tõttu. Kurkumiin on isegi nii tugev, et pühib minema hüdroksüülradikaalid, mida mõned peavad kõige reaktiivsemaks kõikidest antioksüdantidest. See parandab rakkude vastupanu nakkustele ja pahaloomulistele kasvajatele.

1000 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne päevane annus)

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas   % NRV määratlemata

Toodetud Suurbritannias  (Vivanta)

Koostisosad: NovaSOL kurkumiini segu (emulgaator [polüsorbaat], curcuma longa ekstrakt [6% kurkuminoid]), kapsli kest (hüpromelloos), antioksüdant (askorbiinhape), kolekaltsiferool (D-vitamiin)

Vedelkuld- täiustatud vedela kurkumiiniga, mis on 185x rohkem bioloogiliselt kättesaadavam kui kurkumiin või kurkum.
Võrratu kurkumiini allikas – 500 mg NovaSOL kurkumiini segu kapsli kohta (30 mg kurkuminoidide ja 5,4 μg D-vitamiiniga) ning uskumatu 185-kordne biosaadavus püsivad kehas 24 tunni jooksul rohkem kurkumiini kui teised võistlevad tooted.

Kasulikkus:

✔Võib olla naturaalne külmetushaiguste ennetaja
✔Võib olla naturaalne antiseptik, hoida ära infektsioone, kõrvetisi ning haavandeid
✔Võib olla põletikuvastane – töötada sama hästi kui põletikuvastased ravimid, kuid ilma kõrvaltoimeteta
✔Lisaks bakterivastastele omadustele võib toimida kurkum ka valuvaigistavalt.
✔Kurkumiin võib alandada kahjulikku kolesteroolitaset ja pärssida veretrombide teket, kuna blokeerib põletikuliste ainete tootmist. Ühtlasi võib aidata kurkum vältida ja leevendada ateroskleroosi.
✔Kurkum on näidanud suurepärast toimet metaboolse sündroomi leevendajana ja ärahoidjana, kuna võib alandada vererasvade taset, aidata reguleerida ainevahetust ja vähendada kehakaalu. Ainevahetuse reguleerimiseks ja kehakaalu vähendamiseks võib kasutada ka kurkumikapsleid.
✔Kurkum võib olla tõhus diabeedi riski vähendaja.
✔Kurkum võib aidata pea kõikde maksaprobleemide, k.a rasvmaksa ja hepatiidi puhul.
✔Hiinas on kurkumit aastasadu kasutatud depressiooni korral.
✔Kurkum võib takistada amüloidnaastude tekkimist ajus, vähendades seeläbi Alzaimerisse haigestumise riski ja leevendades juba olemasolevat haigust.
✔Kurkumiini kasutatakse edukalt põletikuliste nahahaiguste, sh akne ja psoriaasi korral.
✔Kurkumil võib olla haavade paranemist ja naha taastumist kiirendav toime.
✔Kurkumiini  omadused näitavad suurepärast toimet süsteemse põletikuga kulgevate haiguste (nt reuma ja osteoartriidi) korral.
✔Kurkumiini toime vähendab tõendatult aneurüsmi (veresoone seina väljasopistuse) sümptomeid.
✔Kurkum võib olla suureks abiks seedeprobleemide leevendamisel.
✔Kurkum võib parandada valkude seedumist ja imendumist.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Go to Top