LINASEEMNEÕLI, 1000 mg, 180 kapslit, 6 kuu jagu

47.00

Laost otsas

Linaseemneõli sisaldab Omega 3, 6, 9 – Säästev ja taimne alternatiiv kalaõlile.

Oomega-3 rasvhapetel, eelkõige EPA-l (eikosapentaeenhappel) ja DHA-l dokosaheksaeenhappel), on uuringutega tõestatud positiivne toime nii laste kui täiskasvanute südamele, ajule ja mälule, nägemisele ning kogu organismi arengule ja immuunsusele.

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos klaasi veega söögi ajal.

Toodetud Suurbritannias    (WeightWorld)

Koostis: linaseemneõli, pehme geelkapsel (želatiin, glütseriin, vesi)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                                1 kapsli kohta                               % NRV*


Linaseemneõli                                                                1000 mg                                        *

millest Omega 3 (alfa-linoleerhape)                              550 mg                                      *

millest Omega 6 (linoleerhape)                                       167 mg                                      *

millest Omega 9 (oleiinhape)                                           170 mg                                      *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

Ei mingeid lisandeid – Omega 3-6-9 kapslite koostisosad on hoolikalt valitud ja ei kasutata kahjulikke lisaaineid. Need ei sisalda maitse-, värv- ega magusaineid, on toodetud vastavalt Euroopa kvaliteedistandarditele ja neid kontrollitakse regulaarselt.

Taimne alternatiiv kalaõlile – meie linaseemneõli kapslitega saad kalavaba alternatiivi asendamatutele rasvhapetele. Lisaks taimsetele oomega-rasvhapetele sisaldab linaseemneõli teisi väärtuslikke toitaineid, nagu EPA, DHA ja vitamiin E. Ideaalne inimestele, kes kala ei söö või kellel on talumatus.

Väärtuslikud oomega-rasvhapped: meie linaseemneõli kapslid sisaldavad 550 mg alfa-linoolhapet (oomega-3), 167 mg linoolhapet (oomega-6) ja 170 mg oleiinhapet (oomega-9). EFSA andmetel aitavad linoolhape ja oleiinhape kaasa normaalse vere kolesteroolitaseme säilitamisele. Asendamatud rasvhapped on vajalikud laste normaalseks kasvuks ja arenguks.

✔Oomega-3 rasvahapped aitavad võidelda depressiooni ja ärevusega – depression on üks enimlevinud vaimseid häireid maailmas. Sümptomiteks on kurbus, masendus, tühjusetunne ja ärrituvus. Uuringud on näidanud, et inimesed, kes regulaarselt tarvitavad oomega-3 vitamiine, haigestuvad depressiooni väiksema tõenäosusega. Mis veelgi parem – kui ärevushäired ja depressioon on välja kujunenud, siis aitab oomega-3 tarvitamine kaasa sümptomite vähenemisele.

✔Aitab parandada silmanägemist – oomega-3 rasvhapped on vajalikud nägemise normaalseks arenguks ja nägemisteravuse säilitamiseks.
✔Aitab kaitsta diabeedi eest – oomega-3-rasvhapped tõstavad rakkude insuliinitundlikkust ja kaitsevad II tüüpi diabeedi eest. Häid rasvu on vaja selleks, et rakud oleksid terved. Rakkude kahjustus on väga paljude haiguste tekkepõhjus. Näiteks häirib see diabeedi korral insuliini toimet.
✔Aitab võidelda rasvumise vastu – oomega-3 rikaste toitude tarvitamine aitab vähendada keharasva ja suurendada lihasmassi.
✔Aitab stressihormoone kontrolli all hoida – oomega-3 rasvhapped DHA ja EPA aitavad vähendada kortisooli tootmist organismis. Uuringud on näidanud, et kalaõli tarbimine kahandab arvestatavalt stressihormoonide hulka.
✔Aitab tõsta õnnehormooni taset – oomega-3 rasvhapped aitavad tõsta serotoniini ehk õnnehormooni taset, mis aitab kaasa meeleolu tõstmisele, leevendades stressi sümptomeid.
✔Aitab leevendada menstruatsioonivalu – uuringud on näidanud, et naised, kes regulaarselt ja pidevalt tarvitavad oomega-3 rasvhappeid, kogevad vähem menstruatsiooniga kaasnevat kõhuvalu.
✔Aitab parandada une kvaliteeti – hea uni on tervise üks alustalasid. Inimesed, kelle organismis on vähe oomega-3 rasvhappeid, magavad halvemini kui need, kel pole rasvhapete puudust. Eriti mõjutab see väikelaste und. Oomega-3 rasvhappe madal tase on otseses seoses ka melatoniiniga – hormooniga, mis aitab uinuda, korrastades unetsükleid.
✔Aitab võidelda põletikega – oomega-3 rasvhapped on põletikuvastase toimega, põletik aga on üks faktoreid, mis mõjutab tugevalt meie veresooni ja võib viia südamehaiguste kujunemisele.
✔Aitab kaasa lapse arengule – oomega-3 rasvhapete tarvitamine raseduse viimasel trimestril ja imetamise ajal on eriti oluline, kuna need soodustavad lapse aju ja silmade arengut, ema paremat rasedusaegset tervist ja aitab vähendada enneaegse sünnituse riski.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top