TARUVAIGU EKSTRAKT, 168 mg, 60 kapslit, 2 kuu jagu

40.00

Laost otsas

 

Taruvaik on viiruse- ja bakterivastase toimega, tema mikroelemendid osalevad füsioloogilistes protsessides ja immunoloogilistes reaktsioonides, aitavad vältida haiguseid ,ennetavad ainevahetushäireid ja on hädavajalikud elutähtsate funktsioonide täitmisel.

-168 mg ekstrakti (millest 42 mg polüfenoole) 1 kapsli kohta

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas ilma närimata koos piisava koguse veega.

Toodetud Saksamaal   (Beegut)

Koostis: stabilisaator kumm Arabicum* (looduslik lisand), orgaaniline taruvaigu ekstrakt*, katteaine hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest) | kontrollitud maheviljelusest

 

✓ Orgaanilised taruvaigukapslid – 60 kapslit kontrollitud mahepõllumajandusliku mesinduse orgaanilise taruvaigu ekstraktiga ja patenteeritud tootmisprotsessiga töötlemisel, et tagada taruvaigu väärtuslike sekundaarsete taimsete polüfenoolide standardiseeritud kvaliteet (igas kapslis 42 mg polüfenoole, kokku 2520 mg) taruvaigu veelgi paremaks kvaliteediks!

✓  Iga taimne kapsel sisaldab kvaliteetset ja säästvalt saadud taruvaigu ekstrakti (168 mg, millest 42 mg polüfenoole) mahemesinike poolt. Lisaks sisaldavad  kapslid naturaalset orgaanilist kummiaraabikut (kuivatatud akaatsiapuu mahl), et vältida kleepuva mesilasmahla kokkukleepumist.

✓ Mesilaste jõud – taruvaik on mesilaste kaitsevaik, mesilased kaitsevad oma taru edukalt suurte ja väikeste sissetungijate eest. Taruvaiku on inimesed kasutanud sajandeid ning seda hindasid kõrgelt ka iidsed egiptlased ja kreeklased

Teadlased on tuvastanud taruvaigus üle 300 ühendi, mille hulka kuuluvad paljud makro- ja mikroelemendid, antioksüdandid, peaaegu kõik vitamiinid ja asendamatud aminohapped. Palju on ka antibakteriaalsete omadustega orgaanilisi happeid, põletikuvastaseid aineid, biostimulaatoreid ja teisi bioaktiivseid aineid. Lisaks sisaldab taruvaik taimseid valke, palsameid, vaha, eeterlikke õlisid ning õietolmu.

Taruvaigul on täheldatud palju häid omadusi, näiteks võib taruvaik aidata pidurdada põletikulisi protsesse, vähendada turseid ja alandada kolesterooli. Taruvaik võib piirata haigustekitajate arengut, soodustada haavade parandamist ning leevendada isegi valulikkust. Taruvaiku kutsutakse hellitavalt ka «looduslikuks antibiootikumiks», mida kasutatakse eelkõige tema antibakteriaalsete omaduste tõttu nina-, kurgu-, kõrva- ja hingamisteede vaevuste leevendamiseks. Ka kroonilise neelu- või ägeda kõripõletiku, limaskestade tursete ja köha korral kulub taruvaik marjaks ära.

Taruvaiku on organismi  tugevdamiseks ja külmetushaiguse leevenduseks kasutatud ammust ajast. Samuti on sellega ravitud pisemaid nahavigastusi.

✓ Antibiootikumikuuri ajal saab kahjustada seedekulgla mikrofloora. Taruvaigul on ka tõhus seenevastane toime, samal ajal ei tapa ta soolestiku kasulikke mikroobe. Seetõttu on kasulik antibiootikumide tarvitamise ajal võtta 1-2 kapslit päevas.

Hingamisteede haiguste ärahoidmiseks on taruvaik tõhus abimees. Seda võiksid tarvitada eriti need, kellel kipub sageli olema nohu, neelu-, kurgumandli- ja põsekoopapõletik või angiin.
Korra sügisel, talvel ja varakevadel võiks teha 2–4-nädalase taruvaigukuuri.

✔ta suurendab organismi kaitsevõimet
✔teeb kahjutuks mürke
✔vaigistab valu ja põletikku
✔parandab vereloomet ja haavu ning asendab mõnikord isegi antibiootikume.

Taruvaigus olevad amino- orgaanilised happed, antibiootilised ained ,mineraalsoolad ,vitamiinid ,mikroelemendid jm. tagavad mitmekülgse ravimõju. Näiteks fenoolhapped annavad taruvaigupreparaatidele parkiva ,põletikuvastase ,kapillaare tugevdava ,sappi ja uriini väljutava ,haavade ja haavandite kinnikasvatamist soodustava toime. Taruvaigul on bakterite paljunemist pidurdavaid ja neid hävitavaid omadusi ,ta mõjub nii antibiootikumikindlatele kui ka-tundlikele mikroorganismidele ning on aktiivsuse poolest paljudel juhtudel antibiootikumidest üle.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top