ANTIOKSÜDANTIDE KOMPLEKS, 445 mg, 120 kapslit, 4 kuu jagu

49.00

Laost otsas

Antioksüdandid on ained, mis võivad kaita teie rakke vabade radikaalide eest, mis võivad mängida rolli südamehaiguste, vähi ja muude haiguste korral. Vabad radikaalid on molekulid, mis tekivad siis, kui teie keha lagundab toitu või puutute kokku tubakasuitsu või kiirgusega.

-445 mg 1 kapsli kohta

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos klaasi veega

Toodetud Saksamaal

Koostis: alfa lipoehape, beetakaroteen, Brahmi ekstrakt, Cordyceps Sinensise ekstrakt, Matcha tee pulber, kvertsetiini ekstrakt, riboflaviin 5 fosfaat (vitamiin B2), tokotrienool (vitamiin E)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB               1 kapsli kohta                                  % NRV*


Coryceps Sinenise ekstrakt                             100 mg                                             *

Vitamiin C                                                            80 mg                                          100%

Alfa lipoehape                                                      40 mg                                            *

Sophora japonica ekstrakt                                 21 mg                                            *

millest Kvertsetiini                                              20 mg                                           *

Brahmi ekstrakt                                                   20 mg                                            *

millest bakosiide                                                  10 mg                                             *

Vitamiin E (tokotrienool)                                   9 mg                                               73%

Beetakaroteen                                                        5 mg                                              *

Vitamiin B2 (riboflaviin 5 fosfaat)                     1,4 mg                                           100%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

✔ Vegan ja lisanditeta -looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Ei sisalda magneesiumstearaati, titaandioksiidi. Ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat.

Antioksüdandid on tehislikud või looduslikud ained, mis võivad teatud tüüpi rakukahjustusi ära hoida või edasi lükata. Antioksüdante leidub paljudes toiduainetes, sealhulgas puu- ja köögiviljades.

Antioksüdandid on ained, mis näivad vähendavat oksüdatiivset stressi. Arvatakse, et oksüdatiivne stress põhjustab vananemist ja teatud haigusi, näiteks vähki. Levinud toidulisandite koostisained, millel arvatakse olevat antioksüdantne toime, on E-vitamiin, beetakaroteen, C-vitamiin, seleen ja teised.

On sadu, tõenäoliselt tuhandeid erinevaid aineid, mis võivad toimida antioksüdantidena. Tuntuimad neist on C-vitamiin, E-vitamiin, beetakaroteen ja teised sarnased karotenoidid koos mineraalainetega seleen ja mangaan.

Vitamiinid B2, C ja E aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Vitamiin B2 (riboflaviin) ja beetakaroteen aitavad säilitada normaalset nahka ja nägemist, samuti normaalset immuunsüsteemi. Täiendatud Ayurveda ja TCM väärtuslike koostisosadega: Brahmi (Bacopa monnieri), korditsepsi ekstrakt, kvertsetiin ja alfa-lipoehape.
✔Brahmi – on Ayurvedas soovitatav eelkõige stressi korral, kuna see vähendab Vata ja Kapha taset (pole teaduslikult tõestatud – ei esinda selle toote tõhusust).
✔E-vitamiin – aitab kaitsta DNA-d, valke ja lipiide oksüdatiivsete kahjustuste eest.
✔Vitamiin B2 (riboflaviin) aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
✔B2-vitamiin (riboflaviin) aitab kaasa ka normaalse naha ja nägemise säilitamisele, normaalse immuunsüsteemi säilitamisele ning väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.
✔Beetakaroteen – aitab kaasa normaalse naha, nägemise, limaskestade ja immuunsüsteemi normaalse talitluse säilitamisele (antioksüdantne toime reaktiivsete ainete ühendite inaktiveerimise (nn “kustutamise”) kaudu).
✔Alfa lipoehape – suudab läbida ajubarjääri ja regenereerida kasutatud antioksüdante nagu C-, E-vitamiin, koensüüm Q10 või glutatioon.
✔Kvertsetiin – peetakse üheks kõige tõhusamaks flavonoid-antioksüdandiks. Tugev põletikuvastane toime.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top