NAC (N-Acetyl Cysteine), 800 mg, 200 kapslit, 6,5 kuu jagu

55.00

5 laos

NAC ehk N-atsetüül-L-tsüsteiin on aminohape, mis toetab elutähtsaid kehafunktsioone, nagu hingamine, maks ja immuunfunktsioon, tootes samal ajal glutatiooni, ning on tõhus antioksüdant.

-800 mg 1 kapsli kohta (päevane annus)

TARNE 10.VEEBRUAR

5 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas ilma närimata vähemalt 30 minutit enne sööki koos piisava koguse vedelikuga.

Toodetud Saksamaal  ( Raibu)

Koostis: N-atsetüül-L-tsüsteiin (NAC), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli kest), 100% vegan, valmistatud Saksamaal

✔VEGAN, ei sisalda lisaaineid, säilitusaineid, värvaineid, laktoosivaba, gluteiinivaba, GMO vaba
100% mitmekülgne biosuutlik valem – N-atsetüül-L-tsüsteiini saame loomulikult maisi kääritamise teel.

 N-atsetüül-L-tsüsteiin on kristalne pulber, mis on osa glutatioonist. Puhas NAC lõhnab ebameeldivalt väävli järele. Lõhna võib mõista kui kvaliteeditunnust ja see räägib tooraine N-atsetüültsüsteiini puhtusest.

  • Parima kvaliteediga NAC-i toimeaine –  NAC-atsetüül-L-tsüsteiin on valmistatud puhtast taimsest allikast, mitte sünteetiline.  NAC kapslid on töödeldud ja villitud Saksamaal kõrgeimate HACCP standardite kohaselt. Sellel on kõrge biosaadavus.
  • NAC kui kvaliteetne aminohape – N-atsetüültsüsteiin on eriti tõhus aminohappe L-tsüsteiini vorm. Tavaline L-tsüsteiin laguneb organismis kiiresti. NAC muudab L-tsüsteiini stabiilsemaks. N-atsetüül-L-tsüsteiin (NAC) on antioksüdant ja glutatiooni otsene eelkäija.

Elastne – L-tsüsteiin on väävlit sisaldav proteinogeenne aminohape, mida leidub looduslikult nahas, juustes, küüntes ja sidekoes. Tänu atsetüülrühmale on see vähem oksüdeeruv ja seetõttu stabiilsem.

✔NAC on võimas antioksüdant, neutraliseerib rakke kahjustavaid vabu radikaale
✔NAC kaitseb viiruste eest
✔NAC mängib olulist rolli ka keha võõrutusprotsessis
✔NAC aitab lahtistada röga ja leevendada hingamisteede haiguste sümptomeid
✔NAC aitab leevendada bronhiiti
✔NAC on vajalik aju kõige olulisema neurotransmitteri glutamaadi taseme reguleerimisel
✔NAC neutraliseerib toksiine ja annab energiat
✔NAC võib parandada kopsude tervist ja omab hüübimis- ja trombivastast toimet
✔L-tsüsteiin on üks aminohapetest, mis sisaldab väävlit. NAC on tugeva väävlisarnase lõhnaga, mis on täiesti normaalne
✔L-tsüsteiin on oluline keratiini sünteesiks nahale, juustele ja küüntele
✔L-tsüsteiin on asendamatu aminohape, kuid selle sünteesivõime väheneb vanusega. Tsüsteiini tase võib ammenduda mitmetes terviseseisundites, ka stressi, madala immuunsuse või vähese valgu tarbimise ajal.
✔N-Atsetüültsüsteiin moodustab glutatiooni, mis on teaduslikult tõestatud kriitiline antioksüdant vabade radikaalide hävitamiseks.
✔NAC suurendab lämmastikoksiidi tootmist, mis aitab veenidel laieneda, parandada verevoolu ja suurendada vereringet.
✔NAC-il on ainulaadne võime säilitada tervet kopsukoe, toetada keha loomulikku kaitsevõimet ning parandada rakkude tervist ja pikaealisust. Need omadused muudavad NAC-i eriti kasulikuks aktiivsetele inimestele, eakatele ja saastatud keskkonda sattunud inimestele.
✔NAC muudab glutatiooni võimendajana nii tõhusaks, et see on stabiilne aminohape, mis suudab pärast seedimist säilitada väävel- ja sulfhüdrüülrühmi kuni kuus korda rohkem.
✔N-atsetüül-L-tsüsteiin pakub tugevat immuunsust toetavat funktsiooni ja pakub ka toksiinivastast potentsiaali.
✔N-Atsetüültsüsteiin mängib kaitsvat rolli mitmesuguste toksiliste ohtude, näiteks sigaretisuitsu, auto heitgaasi, teatud herbitsiidide ja atsetaminofeeni üledooside eest.
✔N-Atsetüültsüsteiin mängib kasulikku rolli eesnäärme- ja hingamisteede seisundites

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, toidate last rinnaga, tarvitate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top