MUNGAPIPRA EKSTRAKT, 20 mg, 180 kapslit, 3 kuu jagu

42.00

4 laos

    Mungapipra ekstrakt on looduslik valuvaigisti  

  • inimestele, kes soovivad leevendada menopausiaegseid vaevusi
  • inimestele, kes soovivad leevendada menstruatsiooniaegseid vaevusi
  • toimib ka peavalude, liigesevalude ja teiste valude korral

   -20 mg 1  kapsli kohta

 

4 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos klaasi veega

Toodetud  Saksamaal (Effective Nature)

Koostis: mungapipra ekstrakt (Vitex agnus-castus; päritolu: mitte-EL), linaseemnejahu, riisi ekstrakt, kapsli kest valmistatud hüdroksüpropüülmetüültselluloosist (katteaine), vitamiin B6. Päevase annuse (1 kapsel) sisaldus: mungapipra ekstrakt: 20 mg, vitamiin B6: 4,2 mg

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB             1 tableti kohta                               % NRV*


Munkpipra ekstrakt 5:1                                  20 mg                                            *

Vitamiin B6                                                         4,2 mg                                      300%

 


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

Mungapipar (Vitex agnus-castus) on ravim, mida valmistatakse Vahemeremaades kasvava suure puu marjadest. Vanadel aegadel kasutati seda libiido allasurumiseks munkadel, millest ka taime nimi. Õnneks ei ole sellel taimel seesugust toimet naistele.

Eriti populaarne naiste seas ja seetõttu ideaalne lahendus neile, kes soovivad end suures annuses mungapipraga varustada. Mungapipra ekstraktiga saate oma keha varustada väga lihtsal viisil kvaliteetse taimeekstraktiga, mis on kombineeritud vitamiiniga B6. Vitamiin B6 aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele ja sobib seetõttu sellesse tootesse suurepäraselt. Vaid ühe kapsliga päevas võite võtta 20 mg mungapipra ekstrakti.

Kuidas see toimib: aitab kaasa ovulatsioonile, kaitstes Sinu hüpotalamust kroonilise stressi eest ja hoides ajuripatsit liigselt prolaktiini tootmast. Mungapipar sisaldab ka opioide, mis mõjuvad närvisüsteemile rahustavalt.

Üks võimalus premenstruaalsete sümptomite leevendamiseks on mungapipra viljade ekstrakt (Vitex agnus-castus), mis korrastab suguhormoonide produktsiooni ja mida on seetõttu PMSi raviks kasutatud aastakümneid. Mungapipra viljade ekstrakt on ainus taimne ravim, millel on kliinilised uuringud ja tõestus premenstruaalse sündroomi ravis. Mungapipra viljade ekstrakt stimuleerib dopamiini retseptorit, pärssides prolaktiini vabanemist. Ravitoime saavutamiseks on soovitav preparaati kasutada järjepidevalt kolm kuud, mis on optimaalne kasutusaeg. Olenevalt organismist jääb ravitoime püsima, kuid vajalikuks võib osutuda ravikuuri kordamine. Enamasti on ravim hästitalutav ja kõrvaltoimeid esineb harva.

✔ Lisanditest vaba – mungapiprakapslid on vegan-, laktoosi-, gluteeni-, želatiini- ja GMO-vabad (GMO-vabad), mis ei sisalda lisaaineid, nagu magneesiumstearaat (rasvhapete magneesiumisoolad)

 

✔ leevendab menstruatsiooniaegseid vaevusi
✔leevendab PMS i vaevuseid ja menstruatsioonivalusid ning mõjutab menstruaaltsüklit reguleerivate naissuguhormoonide toomist.
✔leevendab menopausiaegseid vaevusi

✔naiste hormonaalne (östrogeeni ja progesterooni) tasakaalutus menopausi ajal
✔ebaregulaarne menstruatsioon
✔PMS -i vaevused
✔menstruatsioonivalud
✔menstruatsioonieelne vedelikupeetus
✔leevendab menstruaalkrampe

 

Kasutatakse ka:
✔akne
✔närvilisuse
✔mäluprobleemide
✔liigeseprobleemide
✔külmetuste
✔kõhuviiruste
✔peavalude ja migreeni korral

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top