MUNGAPIPRA EKSTRAKT, 30 mg, 180 kapslit, 6 kuu jagu

53.00

2 laos

    Mungapipra ekstrakt on looduslik valuvaigisti  

  • inimestele, kes soovivad leevendada menopausiaegseid vaevusi
  • inimestele, kes soovivad leevendada menstruatsiooniaegseid vaevusi
  • toimib ka peavalude, liigesevalude ja teiste valude korral

   -30 mg 1  kapsli kohta

 

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos klaasi veega

Toodetud  Suurbritannias (Hey Natural)

Koostis: mungapipra ekstrakt (Vitex agnus-castus), ruuni riisi jahu (täiteaine), taimetoidukapsel (hüpromelloos)

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB             1 tableti kohta                               % NRV*


Munkpipra ekstrakt 5:1                                  30 mg                                            *

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

Mungapaprika (Vitex agnus-castus) vili kasvab taimel, mida kutsutakse chasttree’ks. See on umbes pipratera suurune ja seda kasutatakse traditsiooniliselt ravimtaimena erinevate terviseprobleemide vastu.

Mungapipar (Vitex agnus-castus) on ravim, mida valmistatakse Vahemeremaades kasvava suure puu marjadest. Vanadel aegadel kasutati seda libiido allasurumiseks munkadel, millest ka taime nimi. Õnneks ei ole sellel taimel seesugust toimet naistele.

Uuringud on näidanud, et PMS-i sümptomite all kannatavatele naistele on munkpipar kasulik. Nende hulka kuuluvad kuumahood, meeleolumuutused, ärrituvus või migreen. See on ka suurepärane antioksüdantide allikas, mis aeglustab vananemist ja kaitseb teie rakke vabade radikaalide põhjustatud kahjustuste eest.

 

Kuidas see toimib: aitab kaasa ovulatsioonile, kaitstes Sinu hüpotalamust kroonilise stressi eest ja hoides ajuripatsit liigselt prolaktiini tootmast. Mungapipar sisaldab ka opioide, mis mõjuvad närvisüsteemile rahustavalt.

Üks võimalus premenstruaalsete sümptomite leevendamiseks on mungapipra viljade ekstrakt (Vitex agnus-castus), mis korrastab suguhormoonide produktsiooni ja mida on seetõttu PMSi raviks kasutatud aastakümneid. Mungapipra viljade ekstrakt on ainus taimne ravim, millel on kliinilised uuringud ja tõestus premenstruaalse sündroomi ravis. Mungapipra viljade ekstrakt stimuleerib dopamiini retseptorit, pärssides prolaktiini vabanemist. Ravitoime saavutamiseks on soovitav preparaati kasutada järjepidevalt kolm kuud, mis on optimaalne kasutusaeg. Olenevalt organismist jääb ravitoime püsima, kuid vajalikuks võib osutuda ravikuuri kordamine. Enamasti on ravim hästitalutav ja kõrvaltoimeid esineb harva.

✔ Lisanditest vaba – mungapiprakapslid on vegan-, laktoosi-, gluteeni-, želatiini- ja GMO-vabad (GMO-vabad), mis ei sisalda lisaaineid, nagu magneesiumstearaat (rasvhapete magneesiumisoolad)

 

✔ leevendab menstruatsiooniaegseid vaevusi
✔leevendab PMS i vaevuseid ja menstruatsioonivalusid ning mõjutab menstruaaltsüklit reguleerivate naissuguhormoonide toomist.
✔leevendab menopausiaegseid vaevusi

✔naiste hormonaalne (östrogeeni ja progesterooni) tasakaalutus menopausi ajal
✔ebaregulaarne menstruatsioon
✔PMS -i vaevused
✔menstruatsioonivalud
✔menstruatsioonieelne vedelikupeetus
✔leevendab menstruaalkrampe

 

Kasutatakse ka:
✔akne
✔närvilisuse
✔mäluprobleemide
✔liigeseprobleemide
✔külmetuste
✔kõhuviiruste
✔peavalude ja migreeni korral

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top