RÄNI, 500 mg, 90 kapslit, 3 kuu jagu

44.00

Laost otsas

RÄNI bambuseekstraktist parandab naha, juuste ja küünte seisundit, tugevdab luid, liigeseid, veresooni ja ligamente. See soodustab tugi- ja liikumisaparaadi ja südame-veresoonkonna haiguste ja Alzheimeri tõve ärahoidmist.

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapslel päevas enne sööki, tühja kõhuga

Toodetud Saksamaal  (Raibu®)

Koostis: bambuse idu ekstrakt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos

 

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                   1 kapsli kohta                               % NRV*


Bambuse idu ekstrakt                                           667 mg                                        *

millest räni                                                               500 mg                                       *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

Lisanditevaba- säilitus- ja värvained, vegan, gluteeni-, gmo- ja laktoosivabad.

Bambuse räni on puhas bambusevõrsete ekstrakt, mis koosneb 70% orgaanilisest ränist.

✔Vajalik ränidioksiidi kogus muutub iga eluetapiga. Noorena on ränidioksiidi tase kehas kõrge, aidates kaasa luude ja liigeste tugevusele ja paindlikkusele. Ränidioksiidi tase langeb aga vananedes, mis võib mõjutada keha võimet säilitada piisavas kogus kollageeni. See võib põhjustada liigeste nõrkust, suurenenud luumurdude riski, naha kuivust, juuste väljalangemist ja mitmeid muid vananemisega kaasnevaid probleeme.

✔Ränidioksiid on oluline mineraal, mis pakub tugevust ja paindlikkust keha sidekudedele – kõhretele, kõõlustele, nahale, luudele, hammastele, juustele ja veresoontele. See mineraal on hädavajalik kollageeni – meie kehas leiduva kõige rikkalikuma valgu – moodustumisel. Kollageen aitab hoida naha elastsena, aitab tagada tugevad küüned ja juuksed.

✔Ränidioksiidil on oluline roll luude tugevdamisel, hõlbustades kaltsiumi ja muude mineraalide ladestumist luudesse, aidates seeläbi vältida luumurde ja vähendada osteoporoosi tekkimise ohtu.

✔Sünni ajal meie organismi rakud sisaldavad maksimaalset räni hulka, seejärel selle varud aegamööda ammenduvad. Osa kaob juuste väljalangemise ja küünte lõikusega, osa väljub uriiniga. Igapäevased loomulikud räni kaotused ulatuvad 10-40 mg ööpäevas.

✔Mineraalühendi defitsiit avaldub luude ja küünte hapruses, ligamentide nõrkuses, juuste väljalangemises, naha kuivuses ja kestenduses.

Toiduainete ränisisaldus ei ole piisavalt kõrge selleks, et toetada selle vajalikku tasakaalu organismis. Seetõttu soovitavad spetsialistid võtta bioaktiivseid lisandeid räniga. Bambuse räni päevadoos katab täiskasvanu ööpäevast ränitarvet peaaegu täielikult.

MILLAL ON SOOVITATUD VÕTTA TOIDULISANDIT RÄNIGA?

✔Halb naha seisund (sealhulgas kõrge kuivus, akne, psoriaas, ekseem)
✔Juuste väljalangemine ja küünte haprus
✔Kõrged emotsionaalsed või füüsilised koormused
✔Ebatervislik eluviis (unepuudus, toitumise ebatäiuslikkus, madal füüsiline aktiivsus)
✔Osteoporoosi profülaktika

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top